Nevėžis --- Žalgiris
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Žalgiris 86,5 under (Žalgiris 86,5 under) @-115 7/10 +6.09
Zalgiris jau pakankamai parode kad su ju puolimu yra problemu.Dar pries savaite imete i to pacio Nevezio krepsi tik 80 tasku ir tai zaisdami namuose.Be to,jei tose rungtynese nebutu teke visa laika vytis lygos autsaideriu,tai ir tokio kelinio po 30 tasku butume neisvyde.Zinoma nezaide tada Brownas,Watsonas,Kalnietis ir Salenga,bet ir siandien manau kazka is ju paliks namie - kolkas niekur nera info.Bet esme netgi ne Zalgirio puolime.Nevezio zaidimas toks,kad per visa sezona per abi lygas tik rezultatyviajam Kalevui pavyko toki totala virsyti Kedainiuose.LKL'e namie prasileidzia sio vakro seimininkai tik 73 taskus patys imesdami dar maziau.Pats Zalgiris zais trecias rungtynes per 4 dienas - nuovargis atsilieps.
Jus laimesit
Lemonte pusk nx su savo statyba nepises pruota
6 minutes 4 kel - vienas dvitaskis ir dvi baudos
Zalgrybis toliau duoda vaizdu😁
Cia vienintelis lochas tik justuxa😴
Nu lochai ka zwenget is mano picko, jau beweik suejo
Siauliu over bus easy, zalgirio no way, sveikinu 😁
Tik du taiklus metimai per beveik 6 minutes -neblogai.gaila tik kad ir vel tritaskiai
Sueis su -18.5 ne taip tiesiog parasiau, ten 10 is 10, kad su -18.5
Justuxa😴, svarbu tavo nevežio pergalė prieš žalius sueis 😁 😁 😁 10/10 juokdarys 😁
Nu ka lawonai deget su underiu.. zalgirio underis overis tai laimes dalykas, tas pats kaip uz sunis omnibete metyti... vaikai geriau tewu litus bufete isleistumete
Dideles atkarpos be tasku buna ir jei taiklumas suprastes manau viskas bus gerai
Su aisciais irgi mete virs 50 %..
Kai zali meta ht 45 taskai overiui gerai
Jau imete 7 tritaskius ir 5 beveik is eiles.taiklumas 50 procentu.nemanau kad tai tesis antroj pusej - persvara jau yra.
Nu va 45pts mldc taip ir toliau !
Negerai negerai..
Praeita karta antroj pusej berods 51 taska sumete zali, kazkas panasaus 😁
Na su tokiu zalgirio zaidimu reiks penktadieni Siauliu win paimt 😁
Zalgiris kovoja kaip lygus su lygiais,nenori pasiduoti is karto 😁
Balciui viltis atgime 😁
Turejau omeny kad po tokiu pradziu, jau tuos over ir pats nurasiau 😁
Paemes sakalu ir bendra.. ble kad siauliai nesusiktu su tokiu zaidimu bendro.
Sakalu over kaip eina gerai 😁
Nieks dar jo balciau nenuraso..
Na maniskis dublis jau labai anksti nurasomas 😁
As i atskirus paemes zalgirio under 86.5 ir pliusine nevezio 18.5.
As bendra overi 😁
Pilna sudeti uzmatet Zalgirio? 😁 sekmes nelinkesiu
Imu Siauliu ir Zalgirio overius po 86.5 i dubli 😁
Over pajemiau 😁
Na taip taip 😁 ziuresim 😁
Sakalai sesiese zaisdami patiese Dolphins.
Sakalai astuoniese zais pries gan sekmingai rungtyniaujancius Siaulius - 9,5 sveciu turetu praeit.
Viskas priklauso nuo alijevo. as vis galvoju kodel jo i rinktine neima 😁
Nevezis guli abieju lygu dugne ir pergales siandien as jiem net susapnuot nesugebeciau.Tik zaidimo braiza bandau isivaizduot.
Nebent su fora 😉
Cia galima ir nevezio win imti
Paimtas, tikiuosi nesumes 😁
Sutinku. +18.5 irgi gerai atrodo.