Toulouse - Lorient
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: Toulouse (1) @-149 7/10 -7.00
Prancūzijos futbolo čempionatas.Liko taip pat 6 turai iki sezono pabaigos.
Renkuosi šeimininkų-Toulouse pergalę.
1)Toulouse šiemet turi puikius šansus užimti garbingą vietą lygoje,ir ne tik užimti bet galbūt net iškvoti kelialapį į UEFA ČL.Komanda dabar užima 5 vietą su 56 taškais. (Primenu,kad Ligue 1 tik 3 komandos keliauja į ČL,ir tai 3 tenka pereiti kvalifikaciją,o 2 keliauja iš karto)
O tai padaryti įmanoma,nes aukščiau Toulouse esančios komandos-Lyon ir PSG vakar sužaidė lygiosiomis ir neatitrūko nuo Toulouse.Tuo tarpu šeimininkai iškovoję šiandien pergalę namų arenoje tuo atveju atsiliktų tik 1 tašku nuo PSG ir 2 taškais nuo Lyono.Taigi pakovoti verta,nes 6 rungtynės nėra mažai.
2)Svečiai Lorient šį sezoną gali pakovoti tik dėl aukštesnės pozicijos lygoje.
Jie kolkas 11 vietoje ir į jokį europinį turnyrą nepretenduoja,tiesa jiems taškus reikia dar rinkti,nes tik nuo iškritimo iš lygos ribos juos skiria tik 6 taškai.Tokia ta Ligue 1
O ir tokios komandos kaip ST.Etiene ir Caen,Sochaux gali pabusti ir prisirinkti taškų per šiuos 6 turus.Tačiau kaip visi suprantame Toulouse komandai rungtynėse daug svarbesnės.
3)Be to šeimininkai žaidžia namų arenoje kur pralošė tik 1 rungtynes šį sezoną.
Dar vienas faktorius tai Toulouse puiki galimybė atsirevanšuoti Lorientui už pralaimėjimą svečiuose 0:1.
Toulouse ir taip jau išbarstė taškus aname mače kai 0:1 nusileido Grenoble svečiuose,todėl prarasti vėl taškus būtų per daug paprasta.Beje 5 vieta užėmus Prancūzijoje net negaunama kelialapio į UEFA CUP,nes kelialapis įteikiamas tik 4 vietą užėmusiai komandai,todėl Toulouse sezonas dar tikrai nebaigtas.
Pas šeimininkus žais rezultatyviausias puolėjas-A.Gignac,kuris jau sezone įmušė 19 įvarčių.Todėl man čia realus namų win.
Komentarai (0)