Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
arunas

Andy Murray - A.Roddick

07/03 18:00
Įdėta 2009/07/03 18:00 | 0 padėkų | 711 peržiūrų
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: A.Roddick (2 sete geimų-under 11.5) @-167 7/10 +4.20

Wimbledon turnyro vyrų pusfinalis.
Susitinka turnyro šeimininkas Andy Murray ir amerikietis Andy Roddickas.
Renkuosi,kad 2 seto geimų totalą-11.5 mažiau.
Kodėl?
Jei 1 sete Roddickas dar ir priešinsis kaip galėdamas,ir gal išplėš 5-7 ar tie- breaką,tai 2 sete iniciatyvą jau turi perimti Murray ir padaryti bent 1 breiką,kas visai realu,kad 2 setą Murray gali laimėti 6-4.
Savo padavimus Murray be vargo turėtų imti,o ir breikint jis moka.
Prieš Ferrero 2 sete padarė 2 breikus o ir pats dar gavo 1 breiką ir laimėjo 6-3 2 setą,nors atsilikinėjo 1-3 taigi buvo 9 geimai.
Totalas gana solidus,taigi renkuosi under.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (4)

  • Lebronjames tu mastai isvis?o 7-5 tavo 11,5 under tinka?

  • Tai jau geriau tada imti Pranašumas-Geimai 2-ajame sete 0-1.5/Murray Andy-Roddick Andy uz 1 su 2.20 kofu 😁

  • Na nieko gero man cia,uz toki kofa,cia tas 11,5 geras akiu dumimas ar 10,5 ar 11,5 visiskai tas pats,bet atrodo graziau 😁

  • Ferrero lengvai breikinamas zaidejas jis ne rodikas kuris turi stipru padavima,bet sekmes