Pasirinkite laiko juostą:
losejas
Kashima - Omiya
07/11 15:00
Įdėta 2009/07/11 15:00 | 0 padėkų | 743 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: Kashima (1f-1) @-172 8/10 +4.64
Kashima yra lygos lyderiai, ir zaidimas tikria puikus.Is azijos CL iskrista, todel dabar visas demesys skirtas gali buti saleis cempionatui.Paskutinese varzybose buvo tikria rimtas issukis jiems mestas nuo Kawasaki, ir Kashima nors ir su red card sugebejo islyginti rezultata.Nelos gynejas ju, taciau pries tokius varzovus tikria reikia laimeti.Sveciai nors ir yra lenteles viduryje, taciau ziadima daug prastesnis tiek taureje, itek lygoje ,taigi renkuosi sveciu win.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Sveciu win sakai,reiks uzmest geras kofas😁