Pasirinkite laiko juostą:
losejas
BATE - Ventspils
08/05 22:00
Įdėta 2009/08/05 22:00 | 0 padėkų | 872 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Ventspils neimus (Ventspils neimus) @-118 7/10 -7.00
Ka gi renkuosi 2 puikius ivykius is siu varzybu.Vius pirma BATE fora.Pirmose varzybose kaip ir gal;vojau Ventspils lose tiesiog tragiskai, taip buvo imustas ivartis, taciau jis imustas is 35 metru, ir be to progu daugiau nesukurta.Daabr bus losiama nmuose, kur pergales lauks 30000 minia, ir BATE manau tikria ja iskovos uztikrintai, nes kaiop minejau ir anoje prognozeje lygiu skirtumas skirtingas.Ir iemu kad Ventspils neimus, jei pirmose varzybose be to luckio ivarcio daugiau nieko nebuvo sukurta, tai dabar is vios Ventspils ses i gynyba, it tik ginsis, todle man si variantas tikria geras.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Jau ikale, ramiai tavo stafke nuejo 😁
Jau imuso 😁
Jei noretum viska rastum ,bet is tikruju ar yra tam prasme?
Tai as jau susiradau kur los bet pradzioj net neziurejau nes atvirai pasakant nematau prasmes ziureti vistiek bate keliom galvom aukstesne uz latviukus ir laimes
Blemba statytojai,negaliu ziuret...Nesilankot klubu oficialiose svetainese? As noreciau,per puse min. surasciau..
Ai jackau kartais sakau kai tik remiesi info is forumu tai gali buti ir kalidinga info
Grupes turnyre praeitais metais tai lose dinamo stadike jie ,kur 40k ziurovu telpa ,o snd tai nzn net tiesa sakant kur jie los ;o
Again 30 000 and sold out like here against Juventus?
nebent cia los jau kitame stadijone 😁 zinote kai pforumuose ksiatau tai ir gali buti klaidinga info
Ne 30 000 o vos 5 500 ziurovu 😁
Under 2 gools