Pasirinkite laiko juostą:
losejas
ZTE - Kaposvar
08/09 00:00
Įdėta 2009/08/09 00:00 | 0 padėkų | 706 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: ZTE (1) @-143 7/10 -7.00
ZTE siame sezone losia tikria neblogai.Namie nugaleti Paks, ir nors laimeta tik 2-1, taciau progu tureta begale, ir galeta laimeti bent 3 ivarciais.Pries tai pralaimeta isvykoje Ferencvaros, taciau ten visiskai skirtinmgi lygio ekipos.Kaposvar pralaimejo Honved , transferuose prarado 3 pagrindinius ziadejus.Beje aname sezone ZTE namie pralaimejo vos 1 varzybas.Taigi namu win.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Komentarai (0)