Lakers - Jazz
- Taip: 54.5%
- Ne: 6.1%
- Nežino: 39.4%
- Balsų: 66
Statymas: Jazz (+4) @-110 8/10 +7.28
Šiandien daug pagundų NBA fronte - Jazz viena iš jų.
Ikisezoninėse dar nepralaimėjo, dukart įveikti Blazers, kartą Clippers. Nusiteikimas jų atrodo rimtas, starteriai žaidžia daug laiko ir suolas pas juos reikalo negadina. Lakers turėtų supergerai sužaisti, kad čia laimėtų.
Tačiau iš to kiek tų Lakers matėm, šiandien jie atrodo rimčiausi kandidatai į paskutinę vietą Vakaruose. Veteranai nepatempia, pusiau traumuoti, jaunimėlis ten šiaip sau, na ir treneris man kiek keistokas. Dabar jie ten kažkokias "cementovkes" rengia - komandos twitteris mirga nuo visokių nesamonių - tai jie ten pokerį žaidžia, tai su kaukėm fotografuojasi...Ir čia po dviejų beviltiškų pralaimėjimų GSW. Žodžiu, keistai ten pas juos viskas atrodo.
Rungtynės pusiau neutralioje aikštėje Annaheime, netoli LA.
Young reabilituojasi po traumos jau seniai; del Kobe naujiena - paprastai isbega bent trumpam
Raso,kad nezais sesi zaidejai Nick Young,Kobe Bryant tarp ju.
Dekui, belieka, kad issipildytu 😁 koefientai, tiesa, teisinga kryptim nuvaziavo. Nezais ir J.Lin, todel Lakers startuos su treciu izaideju; na, aisku, Kobe megsta ir gali izaidineti
Gera prognozė, viskas išdėstyta aiškiai ir parašyti visi argumentai 😁
Paimta (Komentaras turėtų būti bent 30 simbolių)