VEF Riga - Szolnoki Olaj
- Taip: 20.5%
- Ne: 20.5%
- Nežino: 59.0%
- Balsų: 78
Statymas: Mažiau (Szolnoki Olaj +4) @-111 9/10 -9.00
Sveiki.Szolnoki atvyksta i latvija,Surinkta nebloga komanda nupirktas graikijoi siautes Jones Lazeric,Sinovec Stefan vienas lyderiu MZTSkopojos komandos,Berkic Marko Radnicki 10.5 turejo.Milosevic,taip pat komanda turi 3 savo rinktines lyderius Vojvoda 17.5,Keller 10.5,Wittmann 10.5.Visose pozicijoje turi gerus zaidejus kurie galetu suzaist gera maca,taip pat Vefui bus sunku pult,nes gera gynyba turi Szkolnoki net kad ir buvo overines rungtynes pries zenit eurocupe,bet komanda tikrai yra gynybine labai.Ka turi Vef,Vef turi 2 zaidejus kurie viska ir daro ir meta daug.Tai Robinson,Dillard,ir medis Fall kuris nieko gero.Robinson ismeta daug metimu kokius nori nes jiam taip galima.Tai pat Vef gynyba nieko gero,daug prazangu.Vef zaidimas buna greitas,Szkolnik manau gali sustabdyt ta tempa,tad Szkolnik yra man cia fovoritai tad sekmes.
Cia tai pritariu carmelo1 , beviltiskai pries Partizan dar namie vengrai atrode
Na sikart su forom nelisciau, o va underi namu bus galima pabandyt.
Nuo kraupaus Partizano sitie vengrai gavo. Kaip uz juos galima statyti leisk paklausti.