Pasirinkite laiko juostą:
fanimani
Raptors (jonas) - Nets
12/18 04:00
Įdėta 2014/12/17 21:32 | 1 padėka | 1067 peržiūros
- Taip: 50.0%
- Ne: 10.0%
- Nežino: 40.0%
- Balsų: 40
Statymas: Daugiau (10,5) @-118 8/10 +6.80
Suteiksiu Jonui galimybę atnešti mums dovanų. Nežinau kodėl čia jam liniją brėžia žemiau vidurkio (11,8). Nets priekyje nėra Lopezo ir turėtų nežaisti Garnetas, nes b2b. Plumlee ten vienas centras likęs, kuriam vakar teko didelis krūvis. Jeigu gaus normaliai minučių, turėtų eiti.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Cia tik Teletovic gali viska sugadint, jeigu tam kris is toli tai gali Casey zaisti su dviem zemais - Amiru ir Pattersonu, o siaip labai dekinga komanda overinti. Plumlee nuo Jono smugiu i uzribi turetu skaidyti, nes jis jo neislaikys ..