Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
pasidaromlt

Žalgiris (Jankūnas) - Rytas

01/12 18:00
Įdėta 2015/01/12 10:51 | 0 padėkų | 1122 peržiūros
  • Taip: 48.6%
  • Ne: 5.7%
  • Nežino: 45.7%
  • Balsų: 70

Statymas: Daugiau (Jankūnas over 10) @-118 8/10 -8.00

Tai žaidėjas, kuris prieš Rytą visuomet rungtyniauja su dviguba energija. Pirmose šio sezono tarpusavio rungtynėse 17pts. Juolab dabar jis yra tikrai neblogoje formoje, vienas kertinių komandos žaidėjų. Dėl Songailos prasto žaidimo turi daug žaidimo laiko. Kieta kova po krepšiu, kas yra labai neparanku Ryto aukštaūgiams, kurie labiau mėgsta rungtyniaut toliau nuo krepšio. Ir vėlgi namų faktorius, žaidėjui lengviau žaisti.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (8)

  • Kas ir buvo pirmam tapusavio mače. jis mobilesnis, greitesnis už varžovų ketvirtus numerius

  • Daug kas galvoja, kad Zalgiris cia pranasuma turi ketvirtoj pozicijoj, bet realiai pagalvojus, tai paciam Zalgiriui gali daug problemu atsirast stabdant Orelika.

  • Ant Šeškaus nevaryčiau, jis geras treneris. O prikišt Oreliko tikrai nereikia, tu pažiūrėk kaip jis žaidžia.

  • Tai būtų pagrindinis šansas apsiginti prieš Žalgirio priekį, bet Šeškus nėra toks įžvalgus, geriau laikys Oreliką savo numylėtinį berniuką

  • Kad šitose turbūt vėl nežais Valeika, o Moser jei žais, tai minimaliai. Nori nenori aikštėj vienu metu turės būt ir Kavaliauskas ir Lavrinovič.

  • Lavrikas keicia Kavaliova ir centruoja, o sita pakeis VAleika arba Moseris

  • +jį keičia Lavrinovič, kuris daugiau orientuotas puolimui ir labiau mėgsta žaist atsitraukęs

  • + oponentas maziukas ir lengvas bei apie gynyba nieko nesuprantantis Orelik