Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
karis4

Chelsea - PSG

03/11 22:45
Įdėta 2015/03/11 13:13 | 0 padėkų | 1888 peržiūros
  • Taip: 41.2%
  • Ne: 11.8%
  • Nežino: 47.1%
  • Balsų: 34

Statymas: Mažiau (Shots on goal under 10.5) @-125 8/10 -8.00

Pirmame mače buvo 7 smūgiai, grupeje zaistų mačų stats taip pat aiškiai rodo under, plius Chelsea pradeda pirmaudami, o pasiginti jie tikrai moka, 10.5 čia man per daug, kad ir kaip bežiūrėčiau.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (15)

  • Mano deka padare beje.PER WORLD CUP DEJAU DIDELES SUMAS IR BUVO PRATESIMA RODO PRALAIMETA NESUPRANTU JUK LIVE.Skambinau ir kovojau del pinigu iskovojau ir zadejo sutvarkyt sistema taciau nesutvarke o tiesiog pakeite taisykles live ir tiek.Gavosi atvirkscias variantas live ne o pries graju skaitosi.

  • Martinas

    Top sporte live statant nesiskaito o ne live skaitosi kazkaip atvirksciai del tonybet nezinau

    Taip butent, kad atvirksciai ir man taip atrodo, pries statant online raso berods kad eina su extra time tope, nesu visiskai tikras nes maisos su orakulu, na ryt bus aisku visiskai kortele paziurejus

  • karis4

    Na panasu kad taip, o topas man atrodo kad su ot skaiciuoja..

    Ryt pranesiu kaip bus 😁

  • Top sporte live statant nesiskaito o ne live skaitosi kazkaip atvirksciai del tonybet nezinau

  • ModestasLT

    15.12. Lažybos su lažybų baigtimis Pranašumas, Suminis, Diapazonas ir visa papildoma statistika galimos tik pagrindiniam futbolo rungtynių laikui.

    Tai kaip suprantu, Tonybet tik pagr. laika skaciuoja ir man suejo. Taip?

    Na panasu kad taip, o topas man atrodo kad su ot skaiciuoja..

  • 15.12. Lažybos su lažybų baigtimis Pranašumas, Suminis, Diapazonas ir visa papildoma statistika galimos tik pagrindiniam futbolo rungtynių laikui.

    Tai kaip suprantu, Tonybet tik pagr. laika skaciuoja ir man suejo. Taip?

  • Topsporte skaitosi.Bent jau prazangos

  • ModestasLT

    Tonybet as pasidejau

    Pats nezinau reiks reglamenta skaityt jei nepaeis😄

  • ModestasLT

    O kaip su extra time yra? per ji skaiciuojasi irgi??

    Tonybet as pasidejau

  • O kaip su extra time yra? per ji skaiciuojasi irgi??

  • Prasom😁kad tik nebutu stebuklu dar kokiu netycia su tais smugiais 3 gan greit surinko

  • Dekui😡😡😡!!

  • 30.5 cia jau labai daug, ir tokio tikrai neimciau, pirmam macui atrodo dave 25.5 va tada tai buvo value

  • O ka manai del prazangu? praeitame surinko 40! abi sugeba savo oponentus privesti prasizenginet. aisku ir totalas duodamas slidus 30.5

  • Per valanda dingo is topsporto..Tony siulo mazesni kof.