Paaiškinsiu kodėl nesutinku. Nesakau, kad neis, bet rinktis Warriors čia mažų mažiausia kvaila. Taip kariai raketoms praeitame sezone kaip rakštis šiknoje buvo. Visa tai žino kiekvienas raketų žaidėjas, kiekvienas dega noru nukalti, nukalti pačius čempionus. Pliusas statymui tos pirmos fatalinės raketų rungtynės. Ką mes turėtume jei raketos būtų sutrypusios Denverį? Manau max 1,6-1,7 už raketas. Vienas pralaimėjimas ne rodiklis. Howardas gali pridaryti bėdų kariams. Barzdyla juolabiau stipriai overperformins. Mano manymu šitas rungtynes reikia praleisti, bet gal klystu. Man pakaks tiesiog gero reginio akiai.