Pasirinkite laiko juostą:
fanimani
Benčič - Golubič
06/10 15:30
Įdėta 2016/06/10 10:21 | 1 padėka | 976 peržiūros
- Taip: 33.3%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 66.7%
- Balsų: 30
Statymas: Golubič (+4.5) @-127 8/10 +6.32
Čia visko gali būti, bet labai tikėtina, kad Benčič lengva nebus. Jos forma kol kas neįtikina, - grįžo ji po pertraukos ir gydymosi; vakar sužaidė tris setus, o pirmam rate išsigelbėjo tik trečio seto tie breake. Tiesa, žaidė ji čia pernai finale, todėl matyt ir padaryta tokia didelė favoritė.
Tačiau Golubič šįmet žaidžia gerà sezonà - 28/9; be to su Benčič jos pažįstamos gerai - abi lyg ir šveicarės, kartu pasitreniruoja. O šitam turnyre net ir dvejetus poroje žaidė.
Na, šviečiasi man čia apyligis mačas, o vertė tik Golubič pusėje.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Pasirodo Golubič šiandien turi žaisti kvalus Maljorkoje.... Todėl pralaimėjimas čia turbūt buvo dėsningas, o Benčič skolą matyt gražins ateity
Nu va ir dar karta irode 6-3 veda tie break ir atiduoda.
Bencic talentingesnė, bet fora turėtú atlaikyti. Tikiuosi 3 setu
Golubic, jeigu pradzia butu protingiau suzaidus butu pasiemus jau pirma seta.
Kiausingalve ji gryna ir cia tiek... 😁
Čia kuri?
Kiausingalve ji gryna ir cia tiek... 😁