Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
fanimani

Boserup - Osaka

07/19 21:00
Įdėta 2016/07/19 18:19 | 4 padėkos | 916 peržiūrų
  • Taip: 60.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 40.0%
  • Balsų: 10

Statymas: Boserup @140 8/10 +11.20

Čia galima už tokį tarifą mėginti vietinę Boserup. Japonei pirmas mačas po traumos, kuri, sprendžiant pagal tai, kad praleistas Wimblis buvo pakankamai rimta. Turėtų ji čia pasisaugodama žaisti. Boserup forma ir nuotaika turėtų būti gera - Wimblyje praėjo kvalus ir net iki trečio rato nužygiavo.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (4)

  • Aciu, padejo apsisprest.

  • Super! Laukiam Barry pergales iki perfect dienos 😁

  • "hope springs eternal..." - 3-ias setas. Antro seto gale Osaka lyg ir pradėju buksuoti

  • Kaip ten einasi jai? Yra vilciu?