Pasirinkite laiko juostą:
Hobis
Neptunas - Techasas
12/15 21:00
Įdėta 2009/12/15 21:00 | 0 padėkų | 1101 peržiūra
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Neptunas -5.5 (Neptunas -5.5) @-125 8/10 +6.40
Neptunas man cia aiskus favoritai, manau mazai kas tikejosi, kad su tokia sudetim kuri nuo preito sezono visisikai pasikeitusi zais komanda sekmingai, na tikrai reiktu poagirti ir komandos treneri ir zaidejus uz puiku darba koki jie atlieka. Techasas sekmingai pradejo sezona, taciau klube nebera lyderio Sirutaviciaus, be top trauma gavo kitas lyderis Griskenas, traumuotas dar yra Petkunas, na komanda susilpnejusi, suolelis labai trumpas, isvykoje abejoju ar jie pasipriesins sekmingai zaidzianciam paskutiniu metu Neptunui
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Dekui , sveikinu ir tave 😁
Ne taip kaip tu 😁 issimiegok
Sveikinu visus 😁
Na istikruju lkl'e vilties niekad nereikia prarast , nes cia visokiu stebuklu buna 😁 saunuoliai Klaiipeda!
41-6 😁
538lt galiu laimet, o ne taip kaip tu
+31 😁 reikejo overi daryt neptuno
Uzternka, laimejai sawo 2 litus joptwaj mat 😁
Cia jau nebejuokinga... 39-6 atkarpa 😁
Ezerskis jau taip pat 4 baudas padares
+29 😁
29 taskai 😁 ziauru karoc
Saunu tada 😁 as visada tikejau kad laimes daugiau nei 10, bet ne taip kaip tu 😁 iskart prarandi vilti jei siek tiek nesiseka
Justai ir geriau pasidare kad papostinai? 😁 gi pats matau kad klydau 😁 nuo to tik geriau ir man, ir manau tau 😁
23 taskai neptuno
"zyghiss 2009-12-15 16:31:55nieko cia nebus gero jei laimes tai tikrai ne ant 6 neapsigina neptunas ;/"
31-5 atkarpele 😁
22 taskai
Isisaude Klaipeda...😁
Be abejo...😁
19 tasku 😁
Jo tai dar geriau 😁
Pas Sima vis del to 3 o ne 4 prazangos...😁
16 tasku neptuno naudai. sutryps ta techasa
Alytaus under, Suduvos bendras over ir Neptuno minusine, atrodo wiskas eina 😁
Kiek tu pastates?
Pas techasa 6 zaidejai meta taskus . ir tai 2 zaidejai tik po 2 taskus imeta, o neptune visi meta. ezerskis nemanau kad imes 20~ tasku, streikus su 4 prazangom taip pat nemanau. taip kad batai techasui 😁
Nu tikekimes neatsipalaiduos 😁
Justas kietas 😁 jo cia spurtawo neblogai ;] streikaus 4 prazangos suteikia wilties
Atsiprasau uz flooda, bet tas refres uzpisa 😁
Laimes tas varzybas apie 10 tasku neptunas 😁
Streikus jau irgi 4 baudas padares.
Justai kokia dar tiesiogine transliacija? gi ne Zalgiris , LR ar Siauliai losia 😁
Nebloga spurta isove 😁
Qrva klausiu ar yra tiesiogine transliacija / techase renka 5 zaidejai taskus .. tai neatlaikys iki galo. jau visi imete savo vidurkius ..
Neislaikys techasas visu varzybu tokiu tempu..
Nera tesiogines transliacijos?
Nx viskas ... is manes dx jau litu praplauke ant siu rungtyniu tehasas laimes jauciu su tokiu pataikymu
Nieko cia nebus gero 😁 jei laimes tai tikrai ne ant 6 😁 neapsigina neptunas ;/
Galdikas 4 prazangos, galima sakyt nera wieno lyderio.. jegos db apylyges
Jie abudu apgailetini, bet lygis nukrites tai jauciasi zvaigzdes😁
Streikus ir ezerskis zudo.. pz
Pzdc gali but..
Ezerskis per pirma kelini 13 tasku 😐
Suka ezerskis losia kaskas minejo kad iskrites... blt blt..
Pradzia nekokia
Underis panevezio neblogas turetu buti. ypac namie megsta neblogai pasiginti... na pries latvius nekaip sulose, bet tik del to kad atsipalaidavo pirmaudami...
Man fora patikimiau, nesigilinau i totalus😁
Kaip del tehaso under?