Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
losejas

WHC - Ajax

12/23 22:30
Įdėta 2009/12/23 22:30 | 0 padėkų | 1095 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: Ajax (2f-3) @-111 7/10 +6.30

Ka gi iemame Ajaxo fora.Komanda los pagrindine sudetimi, puolime los tokie zmones kaip Pantelic ,Suarez puolimas manau turetu veikti puikiai.WHC yra is 3 lygos, o kaip atrodo tokie klubai , kurie susitinka su premier lygos klubais pamateme vakar kai Sparta sudauze savo varzovus.Losiama bus ant dirbitnes dangos, todel problemu del sniego ir aikstes gerumo neturetu buti.Taigi sveciu fora.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (5)

  • Mldc

  • 1-14.. geras rezultatas;DDDDDDD

  • Tikejaus 0-4 rezultato..bet kad taip dauzytu...

  • 0-6

  • Pzdc 30 min tik o jau 0-5