Pasirinkite laiko juostą:
losejas
WHC - Ajax
12/23 22:30
Įdėta 2009/12/23 22:30 | 0 padėkų | 1095 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: Ajax (2f-3) @-111 7/10 +6.30
Ka gi iemame Ajaxo fora.Komanda los pagrindine sudetimi, puolime los tokie zmones kaip Pantelic ,Suarez puolimas manau turetu veikti puikiai.WHC yra is 3 lygos, o kaip atrodo tokie klubai , kurie susitinka su premier lygos klubais pamateme vakar kai Sparta sudauze savo varzovus.Losiama bus ant dirbitnes dangos, todel problemu del sniego ir aikstes gerumo neturetu buti.Taigi sveciu fora.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Mldc
1-14.. geras rezultatas;DDDDDDD
Tikejaus 0-4 rezultato..bet kad taip dauzytu...
0-6
Pzdc 30 min tik o jau 0-5