Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
lafaa

Jokerit - Ilves

01/19 21:30
Įdėta 2010/01/19 21:30 | 0 padėkų | 1551 peržiūra
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title Jokerit -1.5 (Jokerit -1.5) @-111 9/10 -9.00

Suomiu ledas... karts nuo karto ir cia apsilankom.. Jokeritas lapkricio menesio vidury igavo forma, kuri dabar pasiekusi pacia virsune..
2010.01.05 Jokerit - Lukko 6:3
2010.01.07 Jokerit - Pelicans 6:0
2010.01.09 Jokerit - HPK 3:0
2010.01.12 Blues - Jokerit 2:2
2010.01.15 Jokerit - Karpat 4:1
pries tai seke keletas silpnesniu varzybu.. bet po nauju metu rezultatai tikrai neprasti, ko negalima pasakyti apie Ilves vis tik reikia gerinti padeti lentelej... tikiuos maximalaus susikaupimo ir pergales bent 2 ivarciais. sekmes. koe geras.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (55)

  • 5-4 galutinis jau rezas?

  • Pasgubejot....

  • Apsisiko

  • Ka tu sveikini idiote..

  • Sveikinu visus!

  • Nu cia geras 😁

  • Bl liko laiko dar ir sveikinu bl 😁 Dpzd..

  • Sveikinu ir as kas fora dejo 😁 liko 2 min atsilaikyt jums

  • 5-4 ;/

  • Kad tik nepasisiktuper likusi laika ir fora sueina

  • 5:3

  • 5-3 😁

  • Atsiprasau uz floodinima

  • Koks db rezultatas ir kiekn dar liko pagrindinio laiko losti?

  • 4:3 ir 6min liko

  • Bleen Lt kalba nustatyta vietoj skaiciu nosines raides 😁

  • Ilves č baudos min puiki proga imust 😉

  • Gaila nematyt vaizdo- butu galima susidaryt sioki toki ispudi

  • Uzsiaute😁 bet dar visko gali but 😁

  • 4:3 tavo prognozes kolkas pildosi 😁

  • 4:3 nu dar viena

  • Reik dar ą greito ivarcio kad butu ramiau

  • Kas pergale paemes tai dar yra sansu bet su fora nelabai

  • As ir tikiuosi kad cia jokerit padare po 2 keliniu isvadas ir dabar parodys tikraji savo zaidima

  • Na va matai tik pradejo keliny ir islygino 😁

  • Situ tikrai niekas nenupirko,o tu jei po dvieju kelyniu 1 atsilieka ir nieko nebesitiki tai labai jau didelis pesimistas esi 😁

  • Man pamoku jau ruost nebereikia Kestuti. Pats uzdejes esu ir jau nieko nebesitikiu... Ir kokia cia nesamone parasiau? Galvoji sportas nepaperkamas? Optimistas 😁 Zinoma cia gal ne tas atvejis , bet kiek skaiciau uzsienyje uz sita yra nemazai uzmesta 😁

  • Turi istraukt jokerit,netikiu kad gays,o tu zhygi eik pamoku ruost nesamoniu nerasynejes cia

  • Ten ka vienas gavo 10 min baudos? ar ka ten raso?

  • Cia be sansu ... per daug zmoniu state ant sito kad praeitu 😁

  • As ir emiau paprasta win bet cia jau nezinia ar pasieks ja -reik min 2 ivarciu

  • Man tai paprastos win reikia,bet piderai uzpysa suda mala

  • 2:3 jau viskas aisku susisiko

  • 2-3 super ...

  • Cia dar nezinia ar paprasta pergale sugebes paimt bent 1 ivarciu 😁

  • Nesamone kazkokia.tikiuosi bent jau laimes

  • 2:2, mano nuomone jokeritas nelaimes ant 2 golu 😁

  • Ziuriu sitas rungtynes daug kas stebi 😉

  • 2:1

  • Va tau 1:1

  • Gera pradzia

  • 1-0' 17min

  • Patinka man tokie livescor'ai
    sm-liiga.fi/ottelut/raportti/36291.html

  • Silence bandyk betexplorer.com spaudi ant kiekvienos lygos ir ismeta turnyrine

  • Nebusiu gobsus.. Sitas+Eindhoven paprasta.. Kofas 2, uztex...

  • Gal... sunku pasakyt, chakiejus labai greitas zaidimas, viskas gali pasikeist vos per kelias sekundes... nzn, man sitose varzybose visi variantai gerai ziurisi istikruju

  • Angelinio, as zmogaus nuomones klausiu, nes pastebejau, jog tokia fora reciau praleidzia sveciai, bet ywarciu prasileidzia daug, todelgalbut overis cia realesnis...

  • Cia gal labiau ismananciu zmoniu yra. Gal yra toks puslapis kur galima butu rasti chakejaus turnyrines lenteles vienoje vietoje? Kazkas panasaus kaip futbole soccerway.com. ACIU.

  • Tomas007, nemanai, kad reiketu maziau komentuot o greit lekt i punkta ar jungtis internetu prie lazybu bendroviu ir imt sita stafke be jokiu abejoniu?

  • Lafaa, nemanai kad over namu komandos cia geriau? Sveciai daznai pralaimi 1ywarcio skirtumu...

  • Statistika grazi.. bet ... apsidraudimui labai ne daug ant lygiu pats desiu.

  • Buan neina dar ne tokios😁

  • Tai jeigu jau tokios neis tai nzn tada, reiks is esmes keist poziuri i lazybas...

  • Esmes nekeicia kuris pirmesnis😁 patikt tai patiko, svarbu eitu😁

  • As pirmesnis idejau 😁 patiko stafke ane?