Pasirinkite laiko juostą:
lafaa
Jokerit - Ilves
01/19 21:30
Įdėta 2010/01/19 21:30 | 0 padėkų | 1551 peržiūra
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Jokerit -1.5 (Jokerit -1.5) @-111 9/10 -9.00
Suomiu ledas... karts nuo karto ir cia apsilankom.. Jokeritas lapkricio menesio vidury igavo forma, kuri dabar pasiekusi pacia virsune..
2010.01.05 Jokerit - Lukko 6:3
2010.01.07 Jokerit - Pelicans 6:0
2010.01.09 Jokerit - HPK 3:0
2010.01.12 Blues - Jokerit 2:2
2010.01.15 Jokerit - Karpat 4:1
pries tai seke keletas silpnesniu varzybu.. bet po nauju metu rezultatai tikrai neprasti, ko negalima pasakyti apie Ilves vis tik reikia gerinti padeti lentelej... tikiuos maximalaus susikaupimo ir pergales bent 2 ivarciais. sekmes. koe geras.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
5-4 galutinis jau rezas?
Pasgubejot....
Apsisiko
Ka tu sveikini idiote..
Sveikinu visus!
Nu cia geras 😁
Bl liko laiko dar ir sveikinu bl 😁 Dpzd..
Sveikinu ir as kas fora dejo 😁 liko 2 min atsilaikyt jums
5-4 ;/
Kad tik nepasisiktuper likusi laika ir fora sueina
5:3
5-3 😁
Atsiprasau uz floodinima
Koks db rezultatas ir kiekn dar liko pagrindinio laiko losti?
4:3 ir 6min liko
Bleen Lt kalba nustatyta vietoj skaiciu nosines raides 😁
Ilves č baudos min puiki proga imust 😉
Gaila nematyt vaizdo- butu galima susidaryt sioki toki ispudi
Uzsiaute😁 bet dar visko gali but 😁
4:3 tavo prognozes kolkas pildosi 😁
4:3 nu dar viena
Reik dar ą greito ivarcio kad butu ramiau
Kas pergale paemes tai dar yra sansu bet su fora nelabai
As ir tikiuosi kad cia jokerit padare po 2 keliniu isvadas ir dabar parodys tikraji savo zaidima
Na va matai tik pradejo keliny ir islygino 😁
Situ tikrai niekas nenupirko,o tu jei po dvieju kelyniu 1 atsilieka ir nieko nebesitiki tai labai jau didelis pesimistas esi 😁
Man pamoku jau ruost nebereikia Kestuti. Pats uzdejes esu ir jau nieko nebesitikiu... Ir kokia cia nesamone parasiau? Galvoji sportas nepaperkamas? Optimistas 😁 Zinoma cia gal ne tas atvejis , bet kiek skaiciau uzsienyje uz sita yra nemazai uzmesta 😁
Turi istraukt jokerit,netikiu kad gays,o tu zhygi eik pamoku ruost nesamoniu nerasynejes cia
Ten ka vienas gavo 10 min baudos? ar ka ten raso?
Cia be sansu ... per daug zmoniu state ant sito kad praeitu 😁
As ir emiau paprasta win bet cia jau nezinia ar pasieks ja -reik min 2 ivarciu
Man tai paprastos win reikia,bet piderai uzpysa suda mala
2:3 jau viskas aisku susisiko
2-3 super ...
Cia dar nezinia ar paprasta pergale sugebes paimt bent 1 ivarciu 😁
Nesamone kazkokia.tikiuosi bent jau laimes
2:2, mano nuomone jokeritas nelaimes ant 2 golu 😁
Ziuriu sitas rungtynes daug kas stebi 😉
2:1
Va tau 1:1
Gera pradzia
1-0' 17min
Patinka man tokie livescor'ai
sm-liiga.fi/ottelut/raportti/36291.html
Silence bandyk betexplorer.com spaudi ant kiekvienos lygos ir ismeta turnyrine
Nebusiu gobsus.. Sitas+Eindhoven paprasta.. Kofas 2, uztex...
Gal... sunku pasakyt, chakiejus labai greitas zaidimas, viskas gali pasikeist vos per kelias sekundes... nzn, man sitose varzybose visi variantai gerai ziurisi istikruju
Angelinio, as zmogaus nuomones klausiu, nes pastebejau, jog tokia fora reciau praleidzia sveciai, bet ywarciu prasileidzia daug, todelgalbut overis cia realesnis...
Cia gal labiau ismananciu zmoniu yra. Gal yra toks puslapis kur galima butu rasti chakejaus turnyrines lenteles vienoje vietoje? Kazkas panasaus kaip futbole soccerway.com. ACIU.
Tomas007, nemanai, kad reiketu maziau komentuot o greit lekt i punkta ar jungtis internetu prie lazybu bendroviu ir imt sita stafke be jokiu abejoniu?
Lafaa, nemanai kad over namu komandos cia geriau? Sveciai daznai pralaimi 1ywarcio skirtumu...
Statistika grazi.. bet ... apsidraudimui labai ne daug ant lygiu pats desiu.
Buan neina dar ne tokios😁
Tai jeigu jau tokios neis tai nzn tada, reiks is esmes keist poziuri i lazybas...
Esmes nekeicia kuris pirmesnis😁 patikt tai patiko, svarbu eitu😁
As pirmesnis idejau 😁 patiko stafke ane?