Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
satkutis18

Baghdatis - Hewitt

01/23 05:00
Įdėta 2010/01/23 05:00 | 0 padėkų | 1257 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: Hewitt (2) @100 7/10 +7.00

Na is tikruju matchas turetu buti labai itemptas, galbut netgi geriau statyti overi, as bandau imti Hewitta, nes visu pirma jo puseje didziulis palaikymas, bahgdacio fanai taip pat nerealus, taciau vistik turnyras vyksta Australijoje. Kitas faktorius butu nuovargis. Baghdatis turejo be galo itempa ir sunku maca pries Ferreri, kurio 5 seto metu kiprieciui kelis kartus buvo suteikiama medicinine pagalba, galbut ir tai tures itakos siam macui. Manau Marcosas jau ir taip per tolo nuejo, praeitam mace 2 kartus sudauze savo rakete ir vos vos isnese sveika kaili. Juk negali amzinai sektis. Siemet zaidejai jau susitiko ir Hewittas savu ziurovu akivaizdoje Sidnejuje pralose 6-4 2-6 3-6, puiki proga atsirevansuoti. 2 kart is eiles pralaimeti namie butu neatleistina. Sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (17)

  • Pasiseke ? ypac 1 setas parodo kiek sansu siandien turejo baghdatis 😁

  • Pasiseke tau, as dejau pinncale bagi tai atgausiu pinigus..

  • Grazins. jei statei uz baghdati negrazins.

  • Untrex kartais gerai optimistu but ane?

  • Gal kas žinot ar grąžins pinigus jeigu stačiau over 3,5 sets?

  • Nu va. baghdatis retired. 😉

  • Koks žiaurus pirmas setas, Baghdatis sausai gauna :o

  • Kiprietis jau turejo skrist lauk praeitam ture jei Hewit paspaus nuo pat pirmo seto nepaims Bahdatis cia nei vieno seto

  • Matcho laikas 10:00, persiprasau jei ka apgavau

  • Sjp pritariu kad hewitt paims si maca, pralajmejimas sidnejuj nebuwo tox skaudus kox butu db :-) wisgi hewitt per karjera pasieke kur kas daugiau nej baghdatis :-) ir beto cia grand slam, o hewitt's dar turi parako :-)

  • Imu overį šitam

  • Ar as parasiau tau keiksmazody nors viena?

  • Ko tu cia nervuojiesi?

  • Satkutis18 tau pritarciau siaip 😁 pats mastau sita matcha susukti 😁 o Untrex neprognozuok gal jau :o

  • Na na paziuresim VYrai !

  • Eik galva issitrink jei neturi ka protingo pasakyt

  • Optimistas