Brose Baskets - Zalgiris Kaunas
- Taip: 47.6%
- Ne: 9.5%
- Nežino: 42.9%
- Balsų: 63
Statymas: Zalgiris Kaunas @185 10/10 +18.50
Sveiki visi, nu bled prasikeikiau su ta nauja sistema, kol susigaudžiau kaip kas, bet dabar jau lyg aiškiau, vistik manau geras sprendimas judėti į priekį, aš ir pats įranga atsinaujinau, dabar labai gražiai bėgioja flashskope ir orakulas nebesimarksto, na o dabar prie statymų. Eurolyga kur susitinka Bambergo Brose Baskets ir Kauo Žalgiris. Na orakulistai visai galvas pašalė, Bamperistus laikydmi tokiais favoritais, taip jie žaidžiama namie, bet tai viskas, tuom ir visi pranašumai baigiasi. Žalgeristai Eurolygoje dabar demonstruoja geresnę formą ir aplamai manau yra pajegesnė komanda nei Brose, tai čia mano galva Žalgeristus verta būtų imti net jei koficientai būtų apyligus, o dabar kai beveik 3 tai net nėra kalbų. Suprasčiau jei Žalgeristai būtų užsitikrinę vietą TOP 8 ir galėtų pralošti keliais taškais, dėl geresnio santykio po pergalės namie, bet pergalė jiem būtina ir kitokio varianto nėra. Vieninntelis atvejis tai jei koamnda būtų nenusiteikusi ir demonstruotu tą praito sezono krepšinį, bet Šaro dėka, mes tai išvystame vis rečiau, tad čia drąsiai renkames Žalgeristus.
Nu pzdc snd nukratem orakula ir oweriai visi suejo ir pergales,reik eit sampana saut muskatini
Nu jei išsiblaivau iki rytojaus pietų, tia važiuoju pasitikt.
Laukt db turi Luko po treniruociu ar dar geriau oro uoste ir puse savo laimejimo jam atiduoti 😄
Laimejom! 😁
Tai, kad Javtoko ir nesivežė, reiškias laimėjom.
Jei Javtokas nezais, laimesim.
Ojezau vyrai nespejau parasyt prognozes,matai uz pusvalandzia jau praded,bekit i kontoras dekit khimke ower matche
NU as kazkaip galvojau kad cia zaliem kils kofas,o dabar jau baisu kad nebutu masofke.Ai reik da oweri pasidet
Nu matai, su vyrais kai uždėjom visi, tai kofas iškart į kitą pusę.
NU as kazkaip galvojau kad cia zaliem kils kofas,o dabar jau baisu kad nebutu masofke.Ai reik da oweri pasidet
Na aš irgi prisistačiau, dar nuvažiavau į punktą pasidėti, kad smagiau būtų, tikiu pergale, bet manau prakaituoti reiks, kaip ir su Barcelonistais.
Visiškai sutinku,pats stambiai dedu,tikiuosi nebus masinio degėsio,nes realiai net nėra daug argumentų,jog Žalgiris galėtų pralaimėti,o pas Brose net nežaidžia vienas iš pagrindinių žaidėjų-Strelnieks.
Mano draugas Markas (kuris buvo ekspertas, o dabar jis prasilošęs visiškai), sakė, kad Brose dabar labai geroje formoje...
Tokiu eksperu toli grazu ne 1 😄D
Mano draugas Markas (kuris buvo ekspertas, o dabar jis prasilošęs visiškai), sakė, kad Brose dabar labai geroje formoje...
Nevaryk dievo į medį nes po to nei su pyragu neišprašysi.
As tai dar palauksiu manau iki varzybu kol paklis koeficientas ir uzmesiu pliucha kai bus kofas virs 3