Sveikas.kanada-rusija,epines varzybos,ir keliausiu su Rusais.Kanada siais metais ishstate tikrai silpnoka komanda,zinant ju tikraji potenciala.geriausiu kanadieciu tikrai nera ekipoje,bet ir sita komanda tvirta.o rusai ishtate geriausia ka gali,truksta tik radulovo,tarasenko,malkino.tad sendien susitinka vidutinio pajegumo kanada su max ka gali ishtatyti rusu ekipa.pasirinkimas atrodo akivaizdus.aciu,gero ledo ritulio,bei sekmes.