Pasirinkite laiko juostą:
Zhemaitis
Astana - Celtic
08/22 18:30
Įdėta 2017/08/22 11:24 | 0 padėkų | 991 peržiūra
- Taip: 41.7%
- Ne: 16.7%
- Nežino: 41.7%
- Balsų: 12
Statymas: Celtic @167 10/10 -10.00
Celtics yra šios poros favoritas, jau 9 kartus patekęs į ČL ir demonstruoja gerą formą - neskaitant to, kad namie Astana buvo nugalėta 5:0, bet Celtics laimėjo ir paskutines 6/5 iš kurių 5/6 sausai.
Nors ir buvo pasiekta triuškinama pergalė, Celtics vistiek reikia laimėti, nes sprendžiasi patekimas į ČL ir futbole būna visokių bajerių, kaip su Barcelona, todėl jie nelaeis antros sudėties prieš Astana.
Celtics treneris dar nesidžiaugia patekęs į ČL, "We worked very well in the first leg but we need to complete the job," said Rodgers. "We think of it as zero-zero, that is our approach and we want to get a good result."
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Celtic pabaige darba
Jis sake:turime pabaigti darba o ne laimeti. 😁 Reiskias ju tikslas patekti toliau,o ta jie gali padaryti net praleide 4 ivarcius sausai 😁
Saugesnis variantas - Celtic -0,25 @2 Betsafe
Jis sake:turime pabaigti darba o ne laimeti. 😁 Reiskias ju tikslas patekti toliau,o ta jie gali padaryti net praleide 4 ivarcius sausai 😁
Pritariu degesis nusimato, Astana nores bent savu ziurovu akyse rebilituotis, o cia kaip minejo Celtic zaidejai jau mintimis cempionu lygoje bus ir tikrai nedidraskys, bus pataupomi ir lyderiai, jai zais tai tikrai nevisas rungtynes kitaip turinti tokia persvara nesuprasciau Rogerso kaip trenerio laikyt savo pagrinda ir rizikuot traumomis...
Tai tiesiog skirtingo lygio komandos. nebus triuškinimo kaip pirmose rungtynėse, tačiau Celtic turėtų išlaikyti sausus vartus.
Pritariu degesis nusimato, Astana nores bent savu ziurovu akyse rebilituotis, o cia kaip minejo Celtic zaidejai jau mintimis cempionu lygoje bus ir tikrai nedidraskys, bus pataupomi ir lyderiai, jai zais tai tikrai nevisas rungtynes kitaip turinti tokia persvara nesuprasciau Rogerso kaip trenerio laikyt savo pagrinda ir rizikuot traumomis...
Treneris treneriu, manau, kad patys žaidėjai eina į aikštę jau būdami Čempionų lygoje