Pasirinkite laiko juostą:
cempas
Verdasco - Berankis
02/13 05:00
Įdėta 2010/02/13 05:00 | 0 padėkų | 1887 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Verdasco -5.5 (Verdasco -5.5) @-143 8/10 -8.00
Na manau cia ner ka labai daug rasyt...aisku Berankis losia ispudingai siuo metu kaip jam,taciau verdasco jau per aukstas lygis ir cia ta fora 5.5 atrodo juokingai...6:3 6:3 uztenka...
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Kad ir kokx bebutu patikimumas negali det daug banko :], turesi pamoka kitam kartui , sekmes :]
Is tavo nepilnamecio bazaro, tu daugiau 100 negalejai det. 😁
1000 lt dejau nx
Nu istempe , thank god. buciau sudeges vapse babkiu mazai liktu
Fro5s jei ne paslaptis kokia komercija ?
Mirsiu is streso
Manau , kad nenori. as sakiau kaip pasiputeliams buna :]
3 setus nori lost loxas
Pizda naxui
Sapnas ir tiek :]
" leemonte
2010-02-12 14:20:47
hoofer tu ar toks durnas ar tik taip kalbibeveik neabejoju kad eis under 20.5uz kuri uzdejau nemaza suma,na 19geimu gali ir suzaist.... " 😁 DDDDDD ka dabar pasakysite?
Tai 20.5 pralose jau
Nu ka sveikintojai , tuoj loterija turesim ... ziurekit , kad nereiktu turet bemiege nakty ..
Qrw lavonas
Berankis uzssivedes , supistas ispanas gal istrauks sita seta kaipnors
Va taip va
15 FERNANDO
Dabar melskit breiko arba nuplauks jusu pinigai
Ka jus cia sveikinat? dar toli cia iki tos laimes... patys matot kad verdasco suda mala..
Visi matome, kaip verdasco zaidzia vaiksciodamas 😁 O prajaja buvo didziule tarp 22,5 @1.45 ir 17.5 @1.85. Beje 17.5 nelabai matydavau, kad butu, bet snd buvo 😁 ir niekas nesitikejo, jog verdasco taip nesusikaupes zais 😁 Sveikinimai Youzhny. Kas ziurejo maca, tai tikrai idomus buvo.
Na is ryto gal ir buvo. Saunuolis tada, sveikinu su pinigais 😁
Teisejas pasiko verdasco... ziuresim dabar ka jis gali
Labai abejoju, jog buvo, nes buvo ~1,20... Taigi geriau patyletum 😁
Nu pasibreikinam dabar ir ramu...ner sansu cia jam snd laimet...kai tik verdasco sunkiau iskar kitas zaidimas
Is ryto 1.45. nufotkint bilietus?
Galetu s.u.p.i.s.t ta bomza ispana 😁
" Beranki! Beranki! "
1.45 omnibete buvo
Fro5t - nieko tu isvis nedėjai... 😁 Su kokiu kof dejai 22,5?
Laisvai gali pasitampyt iki 7-5 arba 7-6.. gerai kad 22.5 maziau dejau
Nenustebciau jei koki breaka berankis israsytu netycia oziui
Nuu as tikiu kad kai bus 4:4 verdasco breikinsis ji...susikaupes..o jai ne tai tada plaukia normaliai pinigu
Aj negalvokit, kad tas Berankis ant tiek silpnas, kad Verdasco gali susitvarkyti ji kada nori, jam kaip tik reikia greiciau sutvarkyti, maziau nuovargio bus, nei cia zaistis su juo, gal paprasciausiai ne formoi Verdasco, o ir Berankis puikioi formoi.
Krc pirma seta pavaikscioje , ziuresim kaip dabar atrodys verdasco .. nenustebciau kad neis taip kaip nori .. perdaug atsipalaidava pasiputelis .. tokiem dazniausiai nebein atrast sava grajaus;]
Kur tie visi leemontee? Turetu but susiparine ..
Cuia grynai verdasco issipisineja nevertina to berankio isvis...va kai degt sikna pradejo susieme ir pasieme game o db vel po korta vaikscios...
Eik tu nax berankis breakins tuoj
Tas kas dejo fora turbut jau keikias 😁 nes reikia breaku dvieju verkiant
Dejau berankio +6 tai kazkaip jau ramu 😁 😁
Triperis ble tas ispanas, zaidimas tai slykstus..
Neblogai tas Berankis atrodo, ta breika irgi kvaila gavo, savo servo 3 geimus is eiles pralose...
Lamės berankis nes charakteris žiaurus pas jį , stebėsitės
Man nereikia nei breako 😁 gali tampytis nors ir iki tbr nes 22,5 under imiau 1.45 kof
Ne nu cia grynai leidzia pasizaist berankiui...verdasco jauciu losia koki 60% savo pajegumu..et netraukia sunkesniu kamuoliuku...butu ramu jai nusibreikintu 2 sete iskart ir viskas...
Ner ko draskytis.. paims po breika ir laimes 6-3 6-4
Verdasco net nesistengia. vaiksto po korta 😁
Turim brake
Breakkkkkkkk!!
Nes dar su kohlsreiberiu prapisau , buciau sukombinaves 12 kof butu iseje
Nezinau xebra , pradzia nezada lengvo pasivaiksciojimo verdasco , gaila nesidraudziau cia , idiotas
Du ace is eiles 😁
Visiem sekmes sergant uz lietuvi 😉
Live justin.tv/apokalipsalsh/popout/
Na ka.ziurim as uz beranki 😁
Cia fixas , imkit pliusine 😁
Minusine atrodo labai gerai, as pasiemiau geima is nhl, ir ramiai ziuresiu kaip zaidzia rycka, o zinant verdasco, tai irgi ne stabilumo virsune, neaisq kaip nusiteiks, bet pirmus du macus nieko blatno irgi nerode, uztenka kad eitu servas ryckai, ir gali but visai close macas, nors tai nelabai realu, bet to norisi 😁
Taisykle yra niekada nestatyt pries LT,nes supis kazkas, vienintele isimtis Zalgiris😁
Nzn , turiu nuojauta kad gali but liudna su sita fora..
Taip, tas lygis aisku kad siai dienai dar labai skiriasi didele praraja tarp situ zaideju, tarp 11 pasaulio raketes ir 3 simtuko zaidejo, bet atminkit viena dalyka kad totalai, hujalai ir visokie handicapai yra kontoru pelno saltiniai kur jie pasiima didele marza ir ilgam laike tai jiem duoda pelna o jum kas stato minusa todel reikia lab ai atsargiai 😁 o cia dideles sumos 25 procentai nuo banko yra debilizmas 😁 😁 😁 😁
Dar kart kartoju berankis perdaug progu suteikia ji pabreikint,o su geru receivintoju jam tai bus prazutinga....
Hoofer tu ar toks durnas ar tik taip kalbi😁 beveik neabejoju kad eis under 20.5uz kuri uzdejau nemaza suma,na 19geimu gali ir suzaist....
Dar ir 2 koe, nu tikrai negaliu palikt.
Skirias jum lygis, zinoma, bet zinant veradsco tai tik over 18.5 orakule, draskytojai...
Nebepysk proto antras
Imkit imkit visi, gal vakare duos jau 6.5 tada reiks pliusine paimt 😁
Under 20.5lb geras pasirinkimas...berankis per daug suteike progu ji breikint,verdasco sudraskys ricka,ir as under 20.5paimsiu stambiai...sekmes..
Beje su tokiu kofu cia nk gero kai omnibete yra under 20.5 su 1.75.. ten uztenka 2 breiku cia reikia 3..
Kiek kuris daro unfortunate errors kas man gali pasakyt??
Nusipirkau ir as under 20.5 is omnibet uz 1.8. Statyta 25% banko...
Paimta omnibete underis 22.5 stambiai
Pabreikins po karta ir baigsis 6-4 6-3 😁
Nu cia slidoka mano galva
Maciau abieju macus ,ir ne viena...lygis lb skiriasi,taip,kad lb sutinku su minusine fora...
Taip. labai geras 😁 bet vistiek visi sirgsim uz beranki