Pasirinkite laiko juostą:
Basket19z44
Tottenham - Rochdale
02/28 22:45
Įdėta 2018/02/27 22:22 | 1 padėka | 1051 peržiūra
- Taip: 47.4%
- Ne: 5.3%
- Nežino: 47.4%
- Balsų: 19
Statymas: Tottenham (Tottenham daugiau 3) @-108 10/10 +9.30
Čia tikiuosi visiško spursu dominavimo ir gausybės įvarčių. Totte aišku, kad rotuos sudėtį čia, tačiau net ir rotuodami jie yra keliomis galvomis geresni už League One visiška dugne esančius Rochdale. Pirmame mače žaist net ne viena, o puse kojos ir komanda prisitampė. Čia suolas parodys ką gali, manau, kad laimės tikrai lengvai ir užtikrintai. Plius Totte namuose žaidžia labai gerą futbolą ir muša daug įvarčių. Man šis mačas primena Chelsea - Hull arba Swansea - Notts, kur namai be vargo įrodė pranašumus prieš savo oponentus, nors pvz Swansea išvykoje žaidė 1-1. Namie laimėjo 8-1. Čia galima laukti pažeminimo.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Nu sveikinu, antram kėlinį daužo jau
Na jo. Antram sujudėjo
Nu sveikinu, antram kėlinį daužo jau
Antram sprendžia viską greit. Mldc
Anglai dar nesupranta to VAR esmes. Italu teisejai pavyzdziui per minute viska padaro ir daro tik tada kai to reikia. O anglam cia naujas zaislas ir naudoja dabar ir kur reikia ir kur nereikia ir dar sprendimus priima neteisingus po perziuru. Situ varzybu neziuriu bet turetum zinot kaip is Bernardo Silva ateme ivarti po vienos is tokiu perziuru.
Žinau. Daug jau neteisingų sprendimų padaryta ir dar daugiau bus padaryta turbūt..
Kalba, tai kalba. Ok. Bet iš visų 4 peržiūrų, gal su viena sutikčiau. Na gal 2. Pats nei karto nežiūrėjo, pasitiki kolegomis, kurie šiltai sėdi prie ekranų ir pagal sprendimus, turbūt geria kažką daugiau nei 5 laipsniai.
Anglai dar nesupranta to VAR esmes. Italu teisejai pavyzdziui per minute viska padaro ir daro tik tada kai to reikia. O anglam cia naujas zaislas ir naudoja dabar ir kur reikia ir kur nereikia ir dar sprendimus priima neteisingus po perziuru. Situ varzybu neziuriu bet turetum zinot kaip is Bernardo Silva ateme ivarti po vienos is tokiu perziuru.
Nu 2 jau turim, man liko dar du 😄
Būtent, kiek užmetu akį, tiek teisėjas kalba per savo mikrafoną
Kalba, tai kalba. Ok. Bet iš visų 4 peržiūrų, gal su viena sutikčiau. Na gal 2. Pats nei karto nežiūrėjo, pasitiki kolegomis, kurie šiltai sėdi prie ekranų ir pagal sprendimus, turbūt geria kažką daugiau nei 5 laipsniai.
Reiks. Bet vertinant oro sąlygas ir teisėjo darbą, tai dar poros neįskaitys 😄 Dėl penalty nieko nesakau, bet kur pirmam įvartyje jis pražangą įžvelgė, tai nežinau. Jei ji ir buvo, tai tikrai abipusė. Jei tarkim ten pražanga, tai turėjo ir penalty būt paskirtas į Rochdale vartus dar vienas. Pražiūrėjo VAR 10min, pridėjo 5 papildomas. Kraupu
Būtent, kiek užmetu akį, tiek teisėjas kalba per savo mikrafoną
Reiks laukti įvyrčių antrame kėlinyje.
Reiks. Bet vertinant oro sąlygas ir teisėjo darbą, tai dar poros neįskaitys 😄 Dėl penalty nieko nesakau, bet kur pirmam įvartyje jis pražangą įžvelgė, tai nežinau. Jei ji ir buvo, tai tikrai abipusė. Jei tarkim ten pražanga, tai turėjo ir penalty būt paskirtas į Rochdale vartus dar vienas. Pražiūrėjo VAR 10min, pridėjo 5 papildomas. Kraupu
Reiks laukti įvyrčių antrame kėlinyje.
Senokai tokio cirko nemačiau futbole