Terek - Rostov
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: Terek (1) @111 7/10 -7.00
Terek namie priima Rostova. Seimininkai pirmame ture irode, kad si sezona jie bus dar sunkesnis varzovas visoms ekipoms. Komanda gan stipriai pasikeite, Terekas isigyjo keleta Pietu Amerikos atstovu, kurie pagyvins zaidima, kiti naujokai taip pat neblogi. Pirmame ture 0:2 sveciuose iveiktas lygos naujokas Sibir. Dabar viskas persikelia i namus, kur Terek visuomet zaidzia labai gerai. Varzovas Rostovas, kuris praeitame ture namie pralaimejo namuose Tomskui 0:2, taip ir nesugebeje nieko nuveikti, nei puolime nei gynyboje. Esu minejes anksciau, kad ekipa zaideju turgui sukosi labai prastai. Neteko savo dvieju vartininku, kuriu niekuo ir nepakeite, saugu grandyje taip pat prasti reikalai. Zaidimas prastas, pinigu truksta, zaideju geru irgi truksta, jeigu taip ir toliau, manau Rostovo laukia lenteles dugnas. Taigi bandau imt seimininku pergale su puikiu koeficientu. Sekmes
Bl ir dirbt siandien ir dar statymas nepraejo 😁
Bet kas juokingiausia Rostov turi jau 8 geltonas ir jei vienos red zino zadiejai kuris gali prasizengineti kuris ne 😁
Vsio bl pzd nx 😔 (
1-1 negerai
Nezinau, uztat ir klausiu 😁
Furrpy pizda prajuokinai cia o tu matai kad sulostos vos 1 varzybos? 😁
O kodel dave toki kof, jei zaidzia 1 vieta pries 14? 😁
1-0 gera pradzia
Kalmarai kei skaitau tai rostovas sustiprejes tiek gynyboje tiek sauguose o tu sakai atvirksciai 😔
Del Saturno pergales irgi galvojau, siaip jau pagal viska turetu eit. Amkaras no bet man. Sikart situ neliesiu.
Dar sen buvo neblogas Spartak Nalchik, bet tik dbr grizau namo...
Sitas neblogas, dar galvoju apie Saturno ir Amkaro pergales, galima pagalvoti bet neturejau laiko kazka labiau pasidometi, o ryt ir nebus..tai gal ka patartum?