Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
frp

S.Greul - P.Riba

04/19 19:00
Įdėta 2010/04/19 19:00 | 0 padėkų | 878 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: P.Riba (2) @-122 8/10 -8.00

Pateiksiu 3 statymus. Gal kai kam pasirodys nerealius, bet logiskai visi turetu eiti. taigi greul macus ziurejau ir kaip zaide su monflisu ant hard, ir kaip su almagro ant clay, su almagro sukovojo, nes almagro fixeris... taciau aisku pralose ta maca. Pries kitus varovus kraunasi juodai. Siai dienai riba stipresnis, paemes turnyra, pasiekes finala, ten netiketai nusileido andujar. Iveieks tikrai daug neblogu clay zaideju. Gabashvili ant clay siais metais buvo labai geras, taciau jis iveiktas, greul buvo ir retired padares neseniai, taigi jam problemu daug, cia nemanau, kad riba kuris yra labai geras receivintojas atiduos maca, siuo momentu lavoneliui greului. P.Riba win @ Unibet 1.82

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (24)

  • IDIOTAS RIBA.

  • Jo, jau gavo, nebetikiu, kad laimes. GRYBAS PRIES SUPISTA NEMOKSA VOKIETI BP NET NEPASIDARO 😡 cia tai nx.

  • Grybauja riba nx

  • Jo, Riba cia turi imti 2-1, bet kazkokia xujnia cia vyksta, nesuprantu...

  • Eina jis nx krc, neturiu zodziu

  • Riba setais ims 2-1 kaip wisada,bukit ramus wisi

  • Na, kolkas lempinis truputi setukas su siuo macu. Labai tiketina, bent man, kad greul jau parode viska ka moka. Turi Riba imt sita. Nes netureti bp ir nebreikinti ant clay tokio varzovo kurio pirmas 53% manau Ribai kiek geda turetu buti. Labai laukiu antro seto.

  • Nu tikekimes viskas bus gerai

  • Ziauru krc, tas pirmu servu visai nepaservuoja, o zuveliokas nieko negali pries pastatyt :/

  • Kur ziurit?

  • Jo, greul pirmam serve nieko gero, bet nepaema riba... Na dar tikiu, kad laimes riba.

  • 1 servu i vienus vartus dauzo

  • Ragas nx 1 setas palaidotas tikrai greul neatiduos sawo padawimo

  • Blt pabreikino

  • Blet

  • Turejo, bet uzsitese Marchenko ir Hernandez kova

  • O neturejo 16.00 pradet zaist?

  • Dar net zaist nepradejo

  • Kaip baigesi?

  • Kur tu matai, kad kofas kyla uz riba? Man tai vien tik leidimasis zemyn ant jo kofo 😁

  • Blexa kaip pradejo kofas ant Ribos kilt uzsieni, chrien snaiet su siuo macu. Is ryto krito, dar kyla 😉 .

  • Under, Over neziuriu, nes gali sulosti bet kaip. Labai sunku pataikyt tenise totalus.

  • Ka manai apie chelos -18,5?

  • Paimta