Pasirinkite laiko juostą:
raimike
Jelgava - Molde
07/22 22:00
Įdėta 2010/07/22 08:59 | 0 padėkų | 911 peržiūrų
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: Molde (2) @-152 8/10 -8.00
Nustebino mane pirmo maco rezultatas.Norvegai tik per prideta laika sugebejo imusti vieninteli savo ivarti.Jelgava eina 6 vietoje savo cempionate ir ju lygis aiskus.Molde turi siandien lengviau laimeti.Latviai pabandys atakuoti,nors nelabai isivaizduoju ju atakas.Manau kamuolio kontrole bus norvegu puseje,nes ,kad ir reikes jiems lyginti,bet sakau nelabai jie ka gali.Imam Moldes pergale.Sekmes
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Molde žymiai stipresni, tačiau man nepatinka Norvegų klubų požiūris į Europos lygos taurę,- į čempionato rungtynes susirenka dvigubai daugiau žiūrovų (10-14 tūkst.), o į Europos lygos rungtynes tik 4-8 tūkst. Tai viską pasako.
As ir cia nelabai isivaizduoju latviu pergales...