Pasirinkite laiko juostą:
raimike
Falla Alejandro - Chela Juan Ignasio
08/09 21:00
Įdėta 2010/08/09 09:19 | 0 padėkų | 1296 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: Falla Alejandro (1) @1.600 8/10 -8.00
Drasiai cia statau uz kolumbieti.Jis gan padoriai zaidzia ant hard dangos.Turnyre Vasingtone jis pasieke dvi pergales,iveikdamas Lu ir Hiuta.Po to neatsilaike pries Tipsareviciu.Chela,senas narkomanas ant grunto gali sukovoti,bet manau cia nepasipriesins.Siaip jie yra susitike viena karta Estorile ant grunto ir pergale eme kolumbietis.Siandien turetu buti tas pats.Sekmes
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Raimike jau mano juodajam sarase.
Man taip graziai sueis chela kaip ir sakiau lengvai 😋
Ei teniso ekspertai gal ka apie beranki parasykit
😁
5:2 antram , bet ir cia tuoj gaus , siaip blt patys kalti ( bent as ) , jau ne karta pastebejau jei jau ir raimike raso prognoze ka tu galvoji statyt tai geriau nestatyk , jis kazkaip nesekme nesa 😁
Falla 0:6 nebloga pradzia 😁 😁
Matulia o kas tas davydenko siemet primink? kas jo nelupa ? 😁
Paimta fallo win.
Kazkodel galvoju kad chela win cia geriau imti
Chelos seta arba pliusine
Chela ir davydenko neseniai suvartojo, neverta jau del 1.5 rizikuot 😉 over cia
As drasiai imu chela
Jis mato tai ka nori matyti..
O kodel nutyli siu metu Sydney turnyra ant hardo, kur Chela per tris setus nugalejo Falla m?
Stambiai imt??
Krenta kofas tope 1.5 liko