Pasirinkite laiko juostą:
raimike
R.Federer - M.Baghdatis
08/22 02:45
Įdėta 2010/08/21 15:50 | 0 padėkų | 932 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: M.Baghdatis (2-0 Federer) @1.900 8/10 +7.20
Na cia nera Bagdaciui mano manymu sansu.Federeris ji skus.Nesureiksminu jo pergales pries Nadali.siaip Nadalis jau nuo Beneto turejo gaut,jo forma apgailetina.o Federeris ir Afrikoje Federeris.2-0 ir viskas.Sekmes
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Paemiau stambiai paprasta pergale ir amerikos pirma puse😁 turi sueti , nebent fede pasiks😁
Kad fede laimes tai taip, bet ar 2-0...oj nezinau😁 kipritis demonstruoja superfine forma, atsargiai😁
Nepraeitais metais o siais metais😁
Praeiti metai, tai ne sie. Bet tenka pripazinti, kad Baghdatis vienoj is geriausiu savo formoj per karjera. Bet manau, kad Baghdatis gali draskytis, taciau fede savo meistriskumo deka ir saltais nervais turetu pajimti pergale, kad ir kokia ji butu. Nematau kipriecio kaip nugaletojo.
Fede siais metais gavo nuo baghdacio