Pasirinkite laiko juostą:
barchand
Djokovic - Ancic
10/19 18:00
Įdėta 2007/10/19 18:00 | 0 padėkų | 850 peržiūrų
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: Djokovic (1) @-270 9/10 +3.33
Ancic siuo metu tikrai yra igijes gera forma,taciau Djokovic yra tikras kovotojas ir net blogiausia diena jis nepasiduoda..Maciau ju abieju zaidima ir man labiau inponuoja Djokoviciaus zaidimas..galbut ir nelengvai,taciiau manau kad snd Djoko iveiks Ancic..
Sekmes! 😉
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Komentarai (0)