Va, kad visi aprašinėjantys savo prognozes taip išdėstytų savo nuomonę - būtų liuks. O dabar pusė prognozių prasideda - daug nesiplėsiu, viskas čia ir taip aišku, neturiu laiko ir t.t. Kai tik pamatau tokius sakinius - suprantu, kad žmogus neturi ką pasakyt, ir deda prognozes, kad pasikelt savo statistiką ir pamatyt savo niką top20 sąraše. Dėkui tau Amasys, kad dedi savo prognozes čia, dažniausiai jomis pasinaudoju 😁