Pasirinkite laiko juostą:
pick
Berdych - Kavcic
01/07 16:30
Įdėta 2011/01/06 15:24 | 0 padėkų | 1511 peržiūrų
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Kavcic +5,5 (Kavcic +5,5) @-125 10/10 -10.00
The bad news Berdychui! Kavcic ziaurios formos, tokia fora yra tik del vardu skirtumo. Kad Tomas turi daugiau sansu nugaleti as nesiginciju, bet manau gali buti visaip. Bet +5,5 man ziurisi puikiai. Jus patys viska ivertinkit ir pasirinkit savo favorita. Kavcic lengvai sumuse stipresnius varzovus ir manau rytoj duos kovos 😁 Sekmes
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Nu naxui tokio debylo dar nemačiau kad savo padavimų nepasiimtų taip žiauriai.. kurmi 3-3 buvo ir debylas atsileido..
Su tokiu padavimu jis gali eiti nx
Wis del to trauma nx
Grybas krc
Koma...
Pz
Jau nusibodo ziuret sita zaidima
😁 😁 😁 eina jie nx 😁 😁 😁
Ar kolios +3.5?
Butų geriausias bajeris jeigu šitą setą sugebėtų paimt Kavcičius, o tada trečiam gautu ir degtume visi, bet netikiu,kad pasims jis šį setą 😁
Fede 2-0 verta stambiai uzmest?
Tie tai duoda vaizdų 😁
Na vsio daro tegul kavcic dar viena geima ir einu penktadienio jau sutikt
Blem gerai kapoja jis😁
Nesveikas tas kavcic 😁
Fede 2:0 ims pries tsonga😁
Medžiai tai medžiai, svarbu, kad vienas iš tų medžių negautu 6-3 😁
Vaiku zaidimai😁 kaip fede galvojat prakaituos pries tsonga?
😁
Abudu jie medziai, lyg ir pereme kontrole vel paleido
Medis 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Taip ir toliau, tegul deda į vieta tą medini Berdycha
Mldc pagaliau jau senai turejo paimt
Sunkiai sunkiai berdyc man atrodo snd joa paskutine win bus
Berdychas koks lavonas, su tokiu medziu tiek klaidu daro
Vsio čia
Nu svarbiausia kad daugiau negu vieno breiko negautu.
Po stafkes..
Eina jis nx....
Berdych wapse uzdusias...nk nepadaro...
Cia jam ne su berankiu zaist.
Nu loxas..nieko daugiau nepasakysi...
Eina nx 2 šansus palaidojo
Losia jis gerai, tik kad klaidos vaikiskos
Bl jis pats sau problemu prisidaro...siaip neblogai losia
Gal paims
Nieko gero cia nesviecia jau😁
Jau nepadarys, bus 6:3, tikekimes antra seta 6:4 suzais.
Taik paimk koki lavona iš teniso ir gauna iškart
6-4 kad nors padaruty bl
Ble apgailetina kaip breika gavo.... ner zodziu
Jis paduot nesugeba 😁 😁 😁
Pisau kiek klaidu....nieko gero nelaukia
Kavcic zveris krenta net ant zemes noredamas atmust 😁 rimtai nusiteikes
Kdl nelosia?
2 maziausiai
O over 20 turi gautis iš dviejų ar trijų setų? dėkui už ats.
Muray-isner ka manot?
Pakrito kof pas antana 1.65
Bandom 19.5 overiuką.
Lyg ir turetu eit jei viskas pagal mano plana, bet palankaia susikloscius cia ir 19 geimu uztenka 😁
O ka del 20 over?