Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
pick

Berdych - Kavcic

01/07 16:30
Įdėta 2011/01/06 15:24 | 0 padėkų | 1511 peržiūrų
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title Kavcic +5,5 (Kavcic +5,5) @-125 10/10 -10.00

The bad news Berdychui! Kavcic ziaurios formos, tokia fora yra tik del vardu skirtumo. Kad Tomas turi daugiau sansu nugaleti as nesiginciju, bet manau gali buti visaip. Bet +5,5 man ziurisi puikiai. Jus patys viska ivertinkit ir pasirinkit savo favorita. Kavcic lengvai sumuse stipresnius varzovus ir manau rytoj duos kovos 😁 Sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (52)

  • Nu naxui tokio debylo dar nemačiau kad savo padavimų nepasiimtų taip žiauriai.. kurmi 3-3 buvo ir debylas atsileido..

  • Su tokiu padavimu jis gali eiti nx

  • Wis del to trauma nx

  • Grybas krc

  • Koma...

  • Pz

  • Jau nusibodo ziuret sita zaidima

  • 😁 😁 😁 eina jie nx 😁 😁 😁

  • Ar kolios +3.5?

  • Butų geriausias bajeris jeigu šitą setą sugebėtų paimt Kavcičius, o tada trečiam gautu ir degtume visi, bet netikiu,kad pasims jis šį setą 😁

  • Fede 2-0 verta stambiai uzmest?

  • Tie tai duoda vaizdų 😁

  • Na vsio daro tegul kavcic dar viena geima ir einu penktadienio jau sutikt

  • Blem gerai kapoja jis😁

  • Nesveikas tas kavcic 😁

  • Fede 2:0 ims pries tsonga😁

  • Medžiai tai medžiai, svarbu, kad vienas iš tų medžių negautu 6-3 😁

  • Vaiku zaidimai😁 kaip fede galvojat prakaituos pries tsonga?

  • 😁

  • Abudu jie medziai, lyg ir pereme kontrole vel paleido

  • Medis 😁 😁 😁 😁 😁 😁

  • Taip ir toliau, tegul deda į vieta tą medini Berdycha

  • Mldc pagaliau jau senai turejo paimt

  • Sunkiai sunkiai berdyc man atrodo snd joa paskutine win bus

  • Berdychas koks lavonas, su tokiu medziu tiek klaidu daro

  • Vsio čia

  • Nu svarbiausia kad daugiau negu vieno breiko negautu.

  • Po stafkes..

  • Eina jis nx....

  • Berdych wapse uzdusias...nk nepadaro...

  • Cia jam ne su berankiu zaist.

  • Nu loxas..nieko daugiau nepasakysi...

  • Eina nx 2 šansus palaidojo

  • Losia jis gerai, tik kad klaidos vaikiskos

  • Bl jis pats sau problemu prisidaro...siaip neblogai losia

  • Gal paims

  • Nieko gero cia nesviecia jau😁

  • Jau nepadarys, bus 6:3, tikekimes antra seta 6:4 suzais.

  • Taik paimk koki lavona iš teniso ir gauna iškart

  • 6-4 kad nors padaruty bl

  • Ble apgailetina kaip breika gavo.... ner zodziu

  • Jis paduot nesugeba 😁 😁 😁

  • Pisau kiek klaidu....nieko gero nelaukia

  • Kavcic zveris krenta net ant zemes noredamas atmust 😁 rimtai nusiteikes

  • Kdl nelosia?

  • 2 maziausiai

  • O over 20 turi gautis iš dviejų ar trijų setų? dėkui už ats.

  • Muray-isner ka manot?

  • Pakrito kof pas antana 1.65

  • Bandom 19.5 overiuką.

  • Lyg ir turetu eit jei viskas pagal mano plana, bet palankaia susikloscius cia ir 19 geimu uztenka 😁

  • O ka del 20 over?