Pasirinkite laiko juostą:
LukasPodolski
Lacko - Ilhan
01/31 20:00
Įdėta 2011/01/31 14:39 | 0 padėkų | 1094 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Lacko win (Lacko win) @-200 9/10 +4.50
Vienmeciai taciau meistriskumas ir lygis skiriasi.Lacko pries Nadali pademonstraves velniska forma gerai zaide taciau nu pries ispana nepasokinesi.Ilhan kad ir aukstesnis reitinguose taciau trynasi tik CH turnyruose o ten lengvi taskai.Taigi tik LAcko
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Is kur tu istraukei kad pergyvenu as ,as nuotaika pakeliu tiktai kas laukia varzybu galo jei as tiek perguvenciau kaip tu sakai tai senai buciau negyvas dddddd
Sveikinu kas statet 😁 vos ne vos 😉
Ernis jai tu taip pastoviai pergyvensi del tokiu macu tai tau siulau jau dbr su losimais baigt 😁
Valioooooo suskis isgelbejo mane saunuolis podolskis 4 kartu is eiles nepralose dddddddd
Vos vos 😁
Arteja kulminaciaja man nuojauta sako bus pipiec polnij
Kodel ddddd
Erni prasau nebejuokink ;D
Islygino gal atsigaus suskis
As galvojau podolskis lukas 4 statymu is eiles nepralos ,bet matau klydau
Tu sakai tu zinai 😁
Nebiera jau
Viskas bus gerai nesinervuokit....
Pz.. padavima prakiso..
O gal jau ir ne
Tu matai....dar yra sansu...
Matai neveltui auksciau reitinge stovi...
Daug nestatatu bet bilieta sugadina kur kiti sueina
Ko tu cia nervinies? nereikia uz tokius lavonus daug statyt ir nebus nervu
Jau mane jau nervina ,nes ir savo padavima slovakas vargsta
Nu kad taip butu ,nes kitaip susinervinsiu
Neis turkui taip pirmas servas visa maca
Dar ne vakaras
Gauna tas slovakas
-2.5 ?
Nu tikiuosi tu teisus pabandysiu uzmest sita...