Pasirinkite laiko juostą:
LukasPodolski
Gulbis - Petzschner
02/15 21:00
Įdėta 2011/02/14 20:12 | 0 padėkų | 1261 peržiūra
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Gulbis win (Gulbis win) @-175 9/10 -9.00
Na laukiau losancio jau Olandijoje taciau lyga pakiso koja.Taciau latvis gryzta i kortus ir sieks ce titulo.Si seza jau rasiau latvis pradejo sekmingai ne mazai pergaliu taciau patirtas fiasko Australijoje, o ce tikrai sieks jau atsigriebti.Kad ir jaunesnis,bet nuveikes jau daug daugiau teniso aikstynuose.Vokietis si sezone nieko gero nerodo Olandijoje nepraeita kvalifikacija pralaimejo Tursunovui paskui uzeme Gulbio vieta taciau pasikrove malku nuo De Bakerio.Taigi Indorsai megstamiause gulbio vieta jokio vejo, saules.Taigi manau ce tik jo pergale.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Maruse tau biski protas pasimaise
Gal dar atsigaus?
Reiks uz zalgiry det
Kad jis koja isisuktu ,kad nebaigtu varzybu
Podolsky apgavai sakei skambinai tam gaidziui kad laimes ,o kadaro siandien
Stai ir viskas ponai ir ponios.Sveikinu visus vokietuko gerbejus.Siaip uz 2-0 dejau
Cia Gulbis Podolski apgavo 😁
Pagal viska turetu nusiimt latviukas.Troskina ji
Bl podplski apgavai mumis su tuom gaidziu
Jau prapiso viena seta. Nu jei nekeis zaidimo prakis.
Viskas kol kas normaliai.Antras setas vokietukui lengviau turetu eit
Gaidys ,o negulbis
Kad padavimu nejima visai jis.
Nemiskit i bata, pasims tas gulbis.
5-5 sudas bus
Ne kazka. Lygiai kapojas kolkas..
Gulbis pradejo buksuot snapso jam reikia greit
Tiktai taip ir ne kitaip
Nebukit durni, apvogt nori
Tas tamosh matau zino garantuotas varzybas turbut po metu kur vyks,nes jau ne pirma diena visiem knisa prota,o varzybos kaip neprasideda taip neprasideda
Vali naxuj is cia su savo supistom suratrom lazybom. Gyvenime ju negausi ir nesi gaves, slepkis nx ir uzpisai cia vaizda gadint komentaruose. Urodo gabalas bl.
Blem banininkit ta kausa uzpyso tikrai.
Nesusirgo Gulbis?viskas gerai su juo?
Ernestui*
Raimike,skambinau Ernerstui sake jau 2 savaites jokiam klube nebuvo taigi viskas gerai.
Imkit drasiai,nes Lukas Podolski state
Aisku,reikes bandyt turbut 😁
Nu manau turetu Llodra imt,bet kaip rasiau nestatau ant jo
Kaip manai Llodra win stambiau galima imt?
Snd staciau stambiai Mahut+Fish+Roddick.tai va gali is tu kazka rinktis
Ant Dodig vien del to nestatyciau,kad turnyra laimejo priestai.O seip ne lendu i macus kur zaidzia tokie kaip Andreev
LukasPodolski - ka manai apie Andreev pergale ir Dodig pergale?😁
Imkit jus ta Vokieti jei jum ant dusese lengviau ! 😁
Ce is laikrascio prisiskaite dbr stuma visi 😁
Gulbis tinginys jei vietines kiaunes kokos nepasigu gal ir sulos jei pasigaus losti jegu neliks toki diena o imti gulbi.. tai netureti kur lt deti..
De Bakeris ,tai juk ne Gulbis.Jis stabilus zaidejas.Gulbi imt,tai tas pats kaip su Safinu budavo.Bet kam gali pralaimeti.
Nekreipk demesio 😁 jau pripate ce visi.Po maco paraso ka emes buvo 😁
Raimike imk tu ka nori , niekam neidomus esi 😁 tavo vokietukas lengvai nuo De Bakker prasikrove kiek pamenu trecias setas sausas buvo , tai virink is cia
Turetu imti vokietukas,o jei Gulbis vel po pjankes,tada 2-0 vokietuko
Nu kaip tokiu metu gan nemazai pasieke,dar jaunas visgi persilaus negali nieko zinot.
Knisa tas gulbis visus 😁 su savo charakteriu toli jis neis tenise