Pasirinkite laiko juostą:
LukasPodolski
Verdasco - Berankis
03/13 00:00
Įdėta 2011/03/12 13:45 | 0 padėkų | 1121 peržiūra
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Verdasco 2-0 (Verdasco 2-0) @-143 8/10 +5.60
Na kaip ir gaila butu pripazinti nematau jokiu sansu ce Berankiui pasipriesinti ispanui.Na butu sveikas 100proc sveikas tai tada dar butu diskutuotyna situacija,o dabar patys visi puikiai zinom situacija.Apie zaideju meistriskumus ka jie moka ir gali visi puikiai zinom.Tai renkuosi Verdasco 2-0.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Jei ne berankio trauma būtu pergalė buvus 😁
Prikolina verdaco is berankio ir tiek all in livebete dabar uz verdasco kol kofas geras 😁
Savo ne savo simpatiju pas mane 0. Taciau dziugu, kad Lietuva turi toki tenisininka. Realiai Berankis gerai zaidzia, bet po kolkas yra labai nestabilus. Speju, jog ir siandiena pirmo seto baigtis bus lengvi pinigai live bet megejams.
Todel niekada savo tenisininko nenuvertink, geriau tada nestatyt nei det pries. Nusiperki alaus ir ziuri tiesiogiai, kai yra jau tokia galimybe.
Raimike jei pazysti ta veikeja kur dejo 16000 uz ispana tai nuvezk jam pampersu, nes jam ju gali prireikt snd 😁
ES7 va butent kad skaudejo, bet tai nebuvo trauma.. skausmas gali praeit ir per valanda 😁
Nesamone tas Berankis... viena diena jam skauda, kad vos pazaidzia, kita diena top 10 rakete nubaus...
Dentai isiskaityk ka rase....toki urodai kurie kabinejasi ir patys nezino prie ko uzpisa...
Raimike tikrai tiek dėjai? 😁 limito nėra? 😁
Reikia atidziau programa skaityk jei sakot kad nera 😉
Programoi nera,bet taip tai per sport1 rodis
Tai kad nerodys berankio. bent jau programoj nera.
Per TV pirmąkart normaliam turnyre (ne Davis Cup) rodys Berankį, negerai statyt prieš jį, nes po to už ispaną sirgt reiktų 😁
Kad ir kaip bebutu gaila, bet berankiui tikrai nera jokiu sansu. Plius Verdasko kairiarankis kas dar blogiau
Ne tai, kad mazai, bet praktiskai visai nera. Kaip jau minejau praeitoj prognozej, Verdasco ne tas zaidejas, kad 3 turnyre is eiles kristu 1 rate. Ypac pries Beranki.
Sporte juk buna stebuklu, pats tikrai nestatysiu cia 😁
Vakar,kai topsportas dave 1,35,maciau 16000 padejo uz Verdasco.Kofas iskart krito.Siaip mazai sansu Berankiui