R.Soderling - P.Kolshreiber
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Kolshreiber +4,5 geimo (Kolshreiber +4,5 geimo) @-118 8/10 +6.80
Mano akimis wienas geriausiu sios dienos ivykiu.Visu pirma vokietis labai ir net labai neparankus varzovas Soderlingui.Net 4 kartus is 5 H2H susitikimuose pergale swente butent Kolshreiber,o ne svedas.Dar idomus pastebejimas,wisuose tuose 5 macuose buwo zaidziamas maziausiai 1 tie breik ir wisada buwo owerinamas sios dienos siulomas totalas 21,5 ir taip pat wisada sueidawo wokiecio pliusine fora.Forma tiek wieno,tiek kito zaidejo siai diena yra gera.Padawimus abu turi tikrai gerus.Vokietis siandien turetu but motyvuotas iveikt sveda,noredamas atsirewansuot uz praeita skaudu pralosima ir tai tik dar didesnis pliusas siam statymui.Ir manau turi tikrai realius sansus net kabint pergale vokietis,o kodel gi jam to nepadarius,kai 4 kartus jis jau buwo iweikes Soderlinga. Labai graziai cia ziurisi siulomas total 21,5 ower ir plius 4,5 Kolshreiberio.Praktiskai uztenka wieno tie breiko ir statymas praktiskai suejes,tad bandau imt abu siuos iwykius,juolab koeficientai 1,85 tikrai geri,sekmes
Sveikinimai😁
Oho matsh point wokiecio😁
Jei kaip vyrai suzais be jokiu RET, tai wiskas cia super bus😁
Macu tai tikrai daugiau uz tave mates 😁
Jau pardaviau, dabar neturiu ka parduot. gal geriau rimtai stebet, analizuot ir uz savikaina parduot, nei cia apsimest kazkokiu tais specu lae kaip King 😁 kazin kas pirmas padavines dabar? kiek macu mates kad tokia nesmaone parasyt turi as nzn.
Nors kolkas nepanasu kad baus, su koja kazkas negerai sodai.
King jo butent ta ir esme😁
Na oweris praejo as isitikines, o del +4.5 dar wiskas pries akis😁
Dabar soda gali baust vokieti skaudziai.
Nu nezinau ar cia i nauda😁 )) tikrai sunku pasakyt
Na wa prisizaide soderlingas😁 mldc wokietis😁
Goleo eik savo prognozes pardavinet toliau 😁 D
Bet gali taip but kad paluz vokietis ant gruzo gaves seta kaip dabar ir gaut neviena breika.
Blet King toks specas ir nezinai kas padavines antram sete po tb. mesk moneta gi, gal atspesi. o as tau pasakysiu, padavines vokietis..
Oba, wokietis dar laimet seta bando😁
Turejau omeny nera skirtumo kas pirmas padawines, nes ar 63 ar 64 tinka ir forai +4.5, ir total ower21.5😁
King, jei wienas breikas bus antrame sete , tai jokios itakos neturi totalui ower 21.5, juk ner skirtumo 6-3 ar 6-4 tarkim laimes antra seta sode😁 jei 6 3 ,tai jau 22 geimai😁
Soda kogero laimes TB bet klausimas kuris padavines pirmas, nuo sito daug kas priklauso 😁
Supratau😁
Matai taip tiesa sakai, soda vaiko, o kohlis labai gerai atsimusineja, puikiai sendiena vokietukas ginasi ir apskritai zaidzia gerai sendien jis, o soda tai begale klaidu daro.
SMface, as cia apie 21.5 ower sakau,kad praktiskai suejo😁 jei nesulus wokietis antrame sete😁
Na va,6 karta is eiles siu vyru H2H susitikime losiamas tie breik, saunuoliai nelauzo tradiciju😁 Dabar klausimas kas pasiims tie breika, nuojauta turiu wokietis ims😁
Rangas tai kad ir TB kodel suejo stavke sakai?
Cia siaip labai , labai Koho wineris is zaidimo atrodo gali eit, nes Sode nelabai zino kaip ant savo taskus rint 😁
Jo matai, ir geriau tegu laimi ta tie breika Soderlingas ir antra seta tegu paima su wienu breiku...Nes bijau ,kad nebutu taip,jog pirma 7 6 ima wokietis,o tada Sode supyks ir sutriuskins Kohli per kitus du setus...Na bet kadangi cia ne bobos, tai manau taip nenutiks😁
Tiebreik matau neisvengiamai 😁 , paskui svarbiausia , kad nesireteirintu
Maladec iswis, tie breiko reikia ir praktiskai suejo stavke😁
Bet vistik laikosi ciuvas😁 )
Uzgrybawo biski
Mldc kolshreiber