Pasirinkite laiko juostą:
OroBalionas
Sashi - Dynamo Eclot
11/09 15:05
Įdėta 2024/11/09 14:32 | 0 padėkų | 220 peržiūrų
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: Dynamo Eclot @124 8/10 +9.92
Dynamo bent paskutiniu metu atrodo, kad turi bent kazkiek potencialo. Kitas dalykas, pirma susitikima pries sashi jie pralaimejo po labai artimos kovos ir ten visaip galejo baigtis zaidimas, o ir dynamo forma paskutiniu metu neatrodo labai prasta. Sashi tokia vidutine komanda, nei gera, nei bloga, bet dazniausiai zaidzia i prastesne puse. Tad bandau eiti su mintimi, kad dynamo yra visai pajegi komanda ir gali cia laimeti.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Komentarai (0)