Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
E65

Gojowczyk - Recouderc

09/13 21:30
Įdėta 2011/09/13 15:01 | 0 padėkų | 1585 peržiūros
  • Taip: 100.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 20

Statymas: bet title Gojowczyk WIN (Gojowczyk WIN) @1.480 8/10 +3.84

Nu ka gi vakar siek tiek uzpliusine toliau stengiames okupuoti Challenger turnyrus. Susitinka vokietis Gojowczyk kuris si sezona demonstruoja tikria gera forma , statistika 30/12 ant clay , sis vokietukas pasizymi stipriu ir taikliu pirmu servu ir puikiai juda korte , pralose paskutyni karta Pashanskiui 0-2. Tuo tarpu prancuzas Recouderc senai neberodo jokio teniso , reitinge nukrites iki beveik 600 vietos , vokietis daro daug klaidu ir nemazai double faultu si sezona ant grunto 7/9. Esu kuklus zmogus todel imu paprasta win o ne 2-0 sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (62)

  • As kopijuoju? Gal piena nuo lupu apsivalyk ir pasiziurek nuo kada as cia uzsuku...

  • Dekui.

  • Prasom Vyrai

  • Laimėjom 😁

  • NIce , tai laimejom? 😁

  • 7/5 1/6 6/0 !

  • Sveikinu. Peter Gojowczyk (GER) venceu Laurent Recouderc (FRA)- 7/5 1/6 6/0 Kažkaip keistai jis čia sulošė.

  • Nu ir čiortum tokį tenisą. Pirmam sete užtikrintai veda, kitam jau žiauriai gauna, dabar lyg vėl neblogai

  • 7/5 1/6 2/0

  • Peter Gojowczyk (GER) x Laurent Recouderc (FRA)- 7/5 1/6 2/0

  • Ble neatnaujina..

  • Tikiuosi, kad fokusu nepridarys ir laimes ...

  • 7/5 pirma laimejo , 0/3 antram biski ziauriai gauna..

  • 7/5 0/3

  • Jo,padejau ;/// gailiuos dabar ..supistu bobu tenisas

  • 7-5, 0-3

  • Sakiau čia wta, 60 06 64 buna.. Breikas po breiko. Tik gajowyczo nebematau rezo

  • Visdelto padejai ant jos 2.0 stambiai?

  • Karoce nervai nebelaiko pirma seta 6:0 hantuchova pasieme db 1:4 gauna zjbz...

  • 5/5

  • Labai gerai

  • Per kur tu ziuri? nieko nebesuprantu...

  • Kaip suprantu, tai 5-2 laimi

  • 5.2 laimim

  • Jei apie mane tai sorry buvau nuejes nuo pc. facebook.com/pages/BH-Te...pen-2011/152728821481855 facebooke yra, po 1seto parašys. Flėgmuoja.

  • Http://twitter.com/#!/BH_Open
    cia bus galima rasti reza , nes piktas musu draugas linku nepasidalino teko paciam surasti ;DD

  • Vamos dekui,kad supratai,man tas 100lt yra tikrai nemazi pinigai nes esu studentas,bet pastatciau siandien,warning20 tavo pamastymas irgi tikslus nes vakar norejau padet kai topsportas dave pliusines foras ne tik nadaliui bet ir djoko uz djoko +3.5 kofas buvo 1.40 zadejau 200 uzmest bet issigandau,o patys zinot kaip viskas baigesi tam us open taip kad reikia kartais parizikuot 😉)

  • Dabar tik pradėjo lošt. Po 1seto bus parašytas rezas

  • Jau nuotaika sugadinta...

  • Nu jei pralos tai daug kam nuotaika sugadins speju, tame tarpe ir man 😁

  • Is kur livescore istraukei?

  • Buna ir wta gi uztikrintu, jei tiki pergale tai ir mesk, po to gailesies kad nedejai ar mazai dejai. Kaip sakant kas nerizikuoja ziguli vairuoja 😁

  • Bobų tenise užtikrintas.. Loš gojowczykas po Alund-Elias. Ten 3 setas..

  • Nu kame problemos? ten uztikrintas ivykis

  • Hendrix nenusišnekėk. Iš kur tu žinai kokios jo pajamos, gal jam tas šimtas litų kaip tau 1000...

  • Tai kad nera to livescore.. manau jau senai zaidzia

  • Tai mesciau bet bijau kad nepavestu su tokiu kofu

  • Su 100 ant tokiu kofu ner ko prasidet, mesk kokius 500

  • Nu pabandysiu 100 uzmest gal nesugrybaus Daniela 😉

  • Livescore yra, bet dar nezaidzia

  • Jei kažkas kanors sužinosit tai būkit žmonės, imeskit info

  • Bus 2-0 tikrai manau, bet kofas tai tikrai mažas kad rizikuot..

  • Ka manot apie hantuchova 2:0 stambiai ?

  • Nieko nenukėlė, nėra livescoro

  • Nukėlė varžybas?

  • Kur livescoras ar nebus šito ?

  • Net neberandu sito statymo

  • Nera uz ka man0 draugai 😁

  • Retai buna kad carmelo pritaria statymui,noriu normaliai uzmest ir kaip specialiai stumykla cia😁beto E65 dekui uz vakarykscius du pasiulimus

  • Gal iseme is pasiulos duxai

  • Nera nei to statymo nei tokio turnyro bet365,arba jus cia kazka pjaunat arba as aklas

  • Turnyras Brazil ,Belo Horizonte Challenger

  • Triobete ir nebuvo sito

  • Ble niekaip nerandu as to statymo bet 365,koks turnyras cia jei gali parasyt,nes turiu isvaryt ir negaliu uzmest saibu😁dekuj

  • Koks cia turnyras niekur nerandu?

  • Arguello Facundo (ARG)-Arnaboldi Andrea (ITA) sitas idomesnis arba Bogdanovic Alex (GBR)-Sock Jack (USA) gal meginti uz Sock?

  • Arba Carreno-Busta ?

  • Jis kopijuoja mane.
    Lenkiska pavarde , bet pilietybe vokiska. Manau 2-0 turetu but. Ka manot siandien del Struff?

  • E65, ES7, cia jusu gamykliniai numeriai? 😄 Statymui pritariu

  • Ka daris chalengeriu galima paikimesnio paimt?

  • Uz lenkus det, lenkiskai ir gausi