Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
povas

Djokovic - Troicki

11/10 16:00
Įdėta 2011/11/10 13:43 | 0 padėkų | 782 peržiūros
  • Taip: 52.9%
  • Ne: 47.1%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 17

Statymas: bet title Troicki +4,5 games (Troicki +4,5 games) @-133 8/10 -8.00

Ziurejau vkr Djokos maca su Dodigu, ir serbas paliko labai slogu ispudi, nors ir laimejo 6:4, 6:3. Zaidimas be jokios ugneles, daug kvailu klaidu, neretai pasirenkami kazkokie absurdiski sprendimai, kad ir turint proga breikint, pribeges prie tinklo galetu atlikti stipru wineri, bet kamuoliuka silpnai pamusa i Dodigo puse ir panasiai... Gal kitu akimis ir kitaip atrodo, bet man butent taip. Ko gero tai traumos padariniai ar kazkokie kiti psichologiniai veiksniai. Ne tas Djoka, kuris buvo iki US Open nors tu ka. Troickis koks buvo, toks ir yra, dagiau maziau. Laukiu atkaklios kovos. Neatmetu galimybes, kad Djoka gali ir retirint, ko pasekoje, statymas orakule sueitu. Nezinau, kiek visame sitame yra tiesos, ziuresim per maca...

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (5)

  • Dar gyvai durnelis padejau nemazai Lt uz troicki. Minusas juodas bus, panasu.

  • Kaip tada teisejas neuzskaite djokai auto. Butu jau troickio naudai 3:2 antram sete ir troickis pats butu padavinejes. abydna ne tas zodis.

  • Gera stafke cia uzdejaj, as isijunges pirmo seto pacioj pabaigoj pasibaigus ant Djoko mestelejau su daugiau nei 2 kofu, bet suklydau aiskiai, visai prastai atrodo Djoko, isvis jau turejo vytis, bet deka daug sekmes veda jau 5:2

  • Tai blogai skaitei nes dalyvauja del 1,6 mln premijos

  • Skaiciau kad djoka cia dalyvauja kad tik gaut 2 mln premija. nes daktarai rekomendavo pilnai atsigaut po traumos