Pasirinkite laiko juostą:
gaspa
Weems - Popas
01/03 22:15
Įdėta 2012/01/03 19:33 | 0 padėkų | 841 peržiūra
- Taip: 76.9%
- Ne: 23.1%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 13
Statymas: Daugiau (Popas) @145 7/10 +10.15
Žalgiris - Budivelnik.
Kodėl Popas imes daugiau?
Žalgirio lyderis Weemsas, gavęs 10 dienų poilsio, faktas bus \"pavalges\" 😁
Grįžo Šalenga, Trifui tikrai bus idomiau pažiūrėti Dainiaus žaidimą, jei tik viskas Žalgiriui eisis lengvai.
Kaip rašo kolega kitoje prognozėje, Weemsas VTB neblizga, ar jam nesiseka, ar per daug nerūpi čia ne man žinoti, bet esmė ne taškų mašina šioj lygoj.
+ Dar šioje pozicijoje turim Kuzminska.
Laukiam Popo tritaškiu, kad 2,5 kofas praeitu be problemu 😁
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Super, uzturejom pergale 😁)
Pats sita siandien bandziau ideti,bet man dar apribojimai galioja ir tipo 3 stafkes per diena negalejau ideti.. nors dzin,kad tas 2 vakar idejau,tik siandien nakti jos vyko.. o siaip sekmes su situ statymu