Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
povas

Simmon - Benneteau

01/19 10:00
Įdėta 2012/01/18 20:59 | 0 padėkų | 1183 peržiūros
  • Taip: 62.5%
  • Ne: 37.5%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 24

Statymas: Simmon @-133 8/10 -8.00

Mano galva, turetu laimet Simonas. Tarpusavio macu istorija byloja, kad Benneteau yra parankus savo tautieciui, kur is 5 tarpusavio macu laimejo tik viena, nors galbut to sureiksminti per daug ir nereiketu. Pagrindinis mano argumentas, kodel renkuosi si statyma yra tas, jog Julienui tai bus jau 7 macas per 9 dienas. Paciam jau 30 metu, taigi jegos taip jau neatsistato greitai ko gero kaip jaunesniems zaidejams. Plius Simonas zaidzia labai ilgus taskus, kas tikrai vargina varzovus. Forma Benneteau nebloga, bet jeigu bus kokie 4 ar 5 setai, tada jau pranasuma tures Simonas, ir butent nuovargis Julienui gali pakist koja. Mano nuomone tokia.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (19)

  • Pomokėlė kad nereikia lyst į tokius derbius 😁

  • Opa, malačius Benneteau.

  • Nu ir nx koki laimejima nunes tikriausiai...

  • Na ką gi, panašu laimės tas jūsų simonas, bet džulijanas kur kas geresnis už tą nervų kamuolį ir bent suvokia kad tenisas yra inteligentijos sportas, ir juo mėgaujasi, ir tikrai rodo vieną gražiausių žaidimų 😁

  • Kad meistriskumas simono naudai visa gyvenima pries benneteau

  • Kažkokios anomalijos čia kaip ir roddick bei hewitt mače, viename ir kitame favoritai traumuoti ir negali pilnu pajėgumu bei meistriškumu sulošti :/

  • Benneteau kažkaip išsikalibravo, nepatinka man toks jo žaidimas, ilgi raliai jau ne jo naudai, vis permuša :o

  • Injury break, kad tik neretire\'intų ;o

  • Na čia klausimas ar jis nuleido šį setą kad pailsėt, ar čia jau bėdos prasideda kokios :o

  • Bus 4 setas bet benetas laimes😄

  • Benneteau pirmyn, 7-5, 7-6, dar vieno seto😡

  • Simon mėgėjas tik atmušinėt, o pats mažai puola. O Benneteau ant hard jaučiasi labai gerai. pats paėmęs Banneteau pergalę ir tikiuos ją pasiims.

  • Simmons vos Udomchoke iveike,be formos jis konkreciai

  • Wisiskai sutinku su prognoze, lengwai laimes simonas😁

  • Jo 43 eisus pristampawo Isneris😁

  • As ir uz Simona, na taip jam nenusiseke praejusiu metu sezono pabaiga, taciau siemet viskas is naujo ir jis meistriskesnis mano galva.

  • Kiekvieną dieną laukiu nakties,kada AO vyks 😄 gerų kofų pagaunu,eina man tenisas normaliai,šįryt Isner su 2,27 pagavau, išvargo pergalę,eisų prištampavo apie 40 berods 😄

  • Na čia neverta lįsti mano nuožiūra, Simon yra neprognozuojamas nervų kratinys, jam su galva netvarkoj ir jei nervuojasi, tai gadina gražų žaidimą ;] O benneteau santūrus ir kantrus, t.y. išlaukiantis progos breikint, 30 metų toli gražu nėra dar senas ir jo pasiekimai toli gražu net nebyloja apie kažkokią būtinybę ar galimybę sustoti, manau čia overis arba benneteau win ;]

  • Kur dur prancuzai, du ispanai ar du rusai patirtis man sako nelyst ten 😁 Bet linkiu sekmes kas bandys.