Pasirinkite laiko juostą:
MrGrey
Mannarino - Russel
01/31 19:10
Įdėta 2012/01/31 15:06 | 0 padėkų | 1190 peržiūrų
- Taip: 81.5%
- Ne: 18.5%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 27
Statymas: Mannarino (Mannarino 2-0) @1.900 8/10 -8.00
Prancuzas susitinka su amerikonu.Na prancuzas kol kas neblogai atrodo si sezona, visai gerai australijos turnyruose pasirodyti, zaista su tikrai ausktesnio lygio zaidejais nei amerikono.Tuo tarpu amerikonas neziba visiskai, nieko gero nerode ir vokietijoj atsirases nuo Mefferto.Imu cia prancuzo sausa pergale, nes tai jo megstamiausia danga, jis zaidzia namie ir siuo metu demonstruoja geresni tenisa.Sekmes.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Didelė didelė prancūziškų šūdų krūva 😄
Ne zaidejas man jis jau..
negaliu ziureti kaip jis losia 1988 metu grajokas taip ziuri i sporta..geda.
Taskus specialiai atidavineja ... jaunas o jau kazkur ne ten lenda , nes tada kam dalyvauti , jei nenori zaisti...
Nesąmonė cia bl 😄 😄 😄 amerikonas ka išdarinėja 2 sete bl bl 😄 😄 😄
Cia buku sou 😁
Siaip jam siandien dar dvejetai, bet netikiu, kad cia jis nenoretu losti, o dvejatams kauptusi.
Nu gal kaip nors patrauks 😁
Gal ir ne fixas, nieko nežinant apkaltint lengviausia, bet kad jis nenori lošt šnd - tai faktas 😁
Ir i kuria puse jis cia dar pasisuks neaisku 😄
Fiksažas konkretus 😄 😄
Baisu tikrai..ir visai be emociju losia, o juk jis karstas toks budavo, kai neidavo
Tai kad visiškai nepriima varlėkas 😄
Panasu i Mannarino stovyklai pelninga maca 😁
Man rodos 2-0 cia amerikiecio bus... vaizdas kraupus ...
Tas biciukas ruosiasi antra seta imti ar ne..
Žiaurus niekalas 😄 😄 nesiorentuoja korte bičas 😄
Bet kaip ziauru gaidelis ant akiu fixina ...
Susiktas varliaedis jau breika gavo...
Iš didelio pliuso išėjo kaip visada...
Ka manot apie Mahut - Ramos graju? 😁
Russel prates prie letesniu dangu , o si yra labai greita , didelis pliusas prancuzui.
Sitas nrm visai 😁 bet nestatau 😁