Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
E65

Rytas - Azovmash

03/07 22:00
Įdėta 2012/03/07 20:23 | 0 padėkų | 916 peržiūrų
  • Taip: 73.9%
  • Ne: 26.1%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 23

Statymas: Rytas (Rytas -9,5) @-149 8/10 +5.36

Nemanatau ne pro kur kad Azovmash gali sukovoti cia , imu tokia fora kuri atrodo pats tas , nes tikiu kad Lrytas gali laimeti kokiu 15 tasku. Buvo sios komandos susitikusios kaip lose Ulebe tai rytas nupute ukrainos kluba nuo vaizdo rezultatu 83-55. Kiek pamenu Azovmash turejo problemu su centrais . komanda paliko Varda , Krapikas vos nesusimuse su kazkuriuo is negru , negra turejo pasalinti , tai visi pliusai tik ryto pusei , ir tai kad rytas namie losia visada galingai ir uztikrintai manau kad 10 tasku turetu laimet tikrai , viena kelinuka kaip visada uzdroztu 26-8 ir visi kiti apyligiai turetu but. Rizikuojam ir ant sito sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (10)

  • Suejo !! 😄

  • Dar visko gali buti....tikiuosi i gera puse

  • Nu bl nuo +15 , gavo technine sumete 3 baudas , imete 2 ir dar paskutyne sekunde trajaka ikale .... Nekazka tikrai siandien ginyba o kiek dejimu anie padare laisvi? Tykiuos kad sita kelinuka dar paiims ant kokoi 5-6 tasku kad fora lengvai sueitu

  • +10 jau kaip ir eina fora 😁

  • Negaletu o ir bus 😁

  • Galetu ir daugiau 😁

  • +7 jau neblogai 😁

  • Laiko daug tamposi kazko ir isivele i neparanku zaidyma,jei trajakai paeis keli ,tada patruks tikiuosi 😁

  • Dar daug laiko losti ;D

  • Nekazka