Almagro - Davydenko
- Taip: 31.0%
- Ne: 40.5%
- Nežino: 28.6%
- Balsų: 42
Statymas: Davydenko @4.050 8/10 -8.00
Pats laikas eit pries ispana, kai dauguma jau tai dare gerokai laiko pries mane, nors pats laukiau tinkamo meto tam padaryt. Tikiuosi, kad ivyks tai siandien. Mums - lazybininkams rusas yra zinomas kaip didziausias fixeris, o galbut mes taip tik isikale sau i galvas, nors daugumoje macu buvo nesuvokiamu pralaimejimu... Paskutiniam mace su Nieminenu suteikta daugybe bp per 2 setus, bet treciam sete rusas suzaide idealiai, idealiau gal ir nebuna (cia kaip kas supranta). Almagro, jeigu negerai su peciu is tikruju, tas jau atsiliepe uzvakar. Pirmas padavimas 44%, 4 dvigubos klaidos, suteikti8 bp, nors maca laimejo 6:4 6:1. Arteja didelis teniso turnyras... Daug klaustuku, o as pabandysiu pagaudyt kofa dideli, plius Davydenko pilnai pajegus paimt Almagro ir budama visiskai sveikos formos. Bent vienas, kad sueitu didelis kofas, butu jau gerai.
Aš tuoj pradėsiu dėt atvirkščiai, negu jie sako..
Sumastet jus cia uz Davydenko det 😄
Man tai jie abu toki neaisku tenise, abu toki fikseriukai, cigonas ir didysis rusu fikseris , nu nu
Siaip prastai atrodo...
Deda fotkes juokdarys kai saldo ar panasiai.. ten kiekvienas po matcho apkaustytas ledais nuo koju iki galvos buna istikro..
Man ir taip atrodo 😁 davydenko maziau i autus musinetu tai dar gal kas gausis cia.
Tas Almagras jauciu trina makaronus su tuo peciu blt.. uzpiso jau laiminet su trauma ..
Tai aisku, puikus tenisininkas
Uz Davydenko dedat😟 GAL jus juokaujat?
Kazkaip su davydenko dar nesusipykes, tikiuos viskas bus gerai 😄
O as pabandysiu vel 😁)
2lt gali uzmesti uz rusa, bet ne daugiau kaip uz ji..
Ruskis jau juodajam sarase seniai.. 😄