AC Milan - Anderlecht
- Taip: 27.5%
- Ne: 50.0%
- Nežino: 22.5%
- Balsų: 40
Statymas: X (lygiosios) @295 6/10 +17.70
I San Siro stadiona atvyksta Belgijos cempionai is Briuselio. Ir nors bukmekeriai akivaizdziais favoritais laiko italu AC Milan, as suo tuo simtu procentu nesutikciau. Esminis faktorius tas,kad Milano ekipa tiesiog tragiskai pradejo sezona, vos viena pergale pries Bologna ir du gedingi pralaimejimai NAMIE Atlantai ( kuriai tai buvo pirmoji pergale sezone ) ir Sampdoriai. Abu kart pralaimetose varzybose nebuvo imustas ivartis,o tai taip pat svarbus faktorius ,kadangi Anderlecht pasizymi pakankamai patikima gynyba. Kol kas per 7 turus Belgijos cempionate praleisti tik 6 ivarciai, o tai geriausias rezultatas lygoje. Verta pamineti,kad Briuselio ekipa si sezona dar nera patyrusi pralaimejimo. Zinoma ant popieriaus italai atrodo pajegesni,taciau as manau,kad varzybose daug ivarciu buti neturetu ir Anderlecht yra pajegus parsivezti is Milano bent taska. Kaip pasakytu futbolo ismintis, kiekvienos varzybos yra nauja istorija. Sekmes visiems bandantiems surizikuoti su siuo statymu 😁
Gražu, saunuolis
Nu vat panasu,kad nelaimejo...😁
Laimes Milanas,ner ko cia svaigti
Pamatysit šiandien milanas laimės 😉)
Užmesta smulkiai ant belgų
Nebuciau labai nustebintas ir as 😁
Nenustebciau jei milanas ir gautu mallku