Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Ovidijus

Asseco Prokom - Unicaja

10/17 23:45
Įdėta 2012/10/17 15:00 | 0 padėkų | 1875 peržiūros
  • Taip: 47.2%
  • Ne: 18.9%
  • Nežino: 34.0%
  • Balsų: 53

Statymas: Daugiau (Unicaja over 78,5) @-120 10/10 -10.00

Eurolyga

keliausiu su bwin bendrove kuri pradejo labiau patikti duodami gan geresnius pasirinkimus nei kitos.. siu atveju imu Unicaja 78,5 overi kur totalas tikrai nera didelis.. Unicaja surinkusi gera sudeti susizaidimas neblogas pirmas matchas pries Maccabi pralaimetas mesti 80tasku.. pergale reikalinga, o norint laimeti turi ir mesti taskus.. Asseco ekipa isvisa nepalieka jokio pasitikejimo.. nera jokio susizaidimo , komanda neturi pajegiu zaideju tik turi varda is praitu sezonu.. ginybos ten pas juos nera , nebent bus labai ilgos atakos... bet Unicaja moka zaisti greita zaidima, ir sy sezona neblogai ginyboje dirba si ekipa.. manau totalas nera didelis ,kad cia jy sumesti.. imam ir ramu.. Sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (12)

  • Ipatingai uz tokius kofus...

  • I ukrainos lyga nelysciau uz pergales statyt...

  • Ka manot apie donecko+malagos win su 1,70 kofu nebloga sumele noriu pamegint

  • Ignas sekmes nelinkesiu, nes turiu vienam kosminem tapete overi 150 pasiemes ir kitus turiu single 78,5 over , Donetsk -7,5 , Unicaja -3,5 first half. 😁

  • Na as paanalizaves,nusprendziau,kad siose varzybose geriau bendras underis 152.5 😁

  • Pergale tai 90% duociau,kad ims Unicaja. 😁

  • Uz malagos pergale taip supratau lengvai galiu imt?

  • Na manau Donetsk -7,5 labiausiai patikima.. del sitos bijau tik vieno,kad Asseco ilgas atakas darys ,bet ir su tuom ilgom atakom gali subegti be vargo,nes pas juos ginyba prasta.. o del -3,5 pirma rungtyniu puse manau turi eiti be vargo,nes stebejau kelis matchus Asseco tai man jie tragiskai atrodo ir pirma puse pradeda visada prastai.. antroj biski gal igauna antra kvepavima tai pradeda zaisti biski geriau.. plius Kemzura nemokejo lietuvos rinktinej sustatyti ginybos geros, tai ir cia nemoka jis statyti tos ginybos.. net nezinau ka tau cia patart kuri varianta rinktis,nes man tai kai statau atrodo visi sueis nevisada sekasi,bet prasidejus kasio sezonui ta teniso lieva sezona atperka ir pliuso padaro 😁

  • Matau kad gerai saudai Ovidijau bet abi prognozes tokios jau rizikingos atrodo ... gal patartum kuri labiau tiketina, nes zinau kad 1 is 2 tai tikrai pataikysi 😁

  • Didelis tas over.. unicaja labiau namu komanda. o maciau praeita sav lenku rungtynes, tai ten baisu.. klaidu milijonas.. o atakos ilgos, individualiai stipriu zaideju nera. nebent acker pasijungus siandien kazkas gausis. bet vien del to, kad namie zais, nemanau kad bus sutriuskinti.

  • Kas ne? tai pasakyk kodel?

  • Oi ne..