David Ferrer - Jerzy Janowicz
- Taip: 75.0%
- Ne: 11.1%
- Nežino: 13.9%
- Balsų: 36
Statymas: David Ferrer (Ferrer laimes) @-233 10/10 +4.30
Kupinas netiketimu ATP Masters turnyras Paryziuje, finalas, susitinka ispanas su lenku (LAIKAS IR DATA NETIKSLUS, TIESIOG LABAI GERAS STATYMAS PASIRODE). Ferreras ispudingai zaidzia siam turnyre, puikia forma igaves, smugiai labai tikslus, mazai klaidu, na visiskai pasiruoses pasiimt si turnyra. Visus varzovus slave per 2 setus, isskyrus 3 uztruko su Wawrinka, taciau 3 sete nuslave sveicara 6:2. Sio ispano pagrindiniai kozeriai - traukti neimanomus kamuoliukus, istverme, bei vienas geriausiu priiminetoju ATP ture, o visi sitie ispano sugebejimai nelabai paranku lenku talentui. Na taip, Janowicz didziausias turnyro atradimas, zaidzia graziai, stiprus smugiai, galingas servas, taciau su Simonu dare per daug nesamoniu, ypac su trumpintais kamuoliukais, kuriu per geima bent 2 padarydavo, kurie kartais pasiteisindavo, taciau daugelis is ju buvo vaikiskai piknaudziaujami, visgi dar truksta lenkui patyrimo, kad sugebetu laimet Masters turnyra. Taigi, Janowicz susidurs su didziausia gresme siame turnyre, kuris rodo dideli uzsidegima laimet si turnyra ir nemanau, kad Jerzy sugebes pateikt dar viena sensacija..
Pasirode tikras lenko lygis
Aria ir lenkas. Pora matchu maziau, bet zinant ferero istverme tai nuovargis dar didesnis turetu pas lenka atsirast 😁
Paskutinys sakinys cia teisingiausias😁cia reikia ziuret ir megautis zaidimus,nes kiekvienas tures ka pasiulyti..bet jei reiketu kazka rinktis as rinkciausi lenko bent viena seta
Nu kiek tas zveris gali lost . Praeita savaite atare visa turnyra Valencijoj , sia savaite vel aria bet kuo toliau tuo sunkiau . Jei Llodra turejo tiek breikpointu kai tikrai neturi jis bent jau mano nuomone nieko stebuklingo apart servo tai Janowiicz irgi manau ju tures nemazai . Ferrer dar ir kita savaite jau Londone , kas manau tenisininkam yra dar svarbiau , net Fede nevaziavo cia zaist, Djokas irgi siaip tik apsilo kojas , tai ka tas Ferreras , monstras kazkoks kad ir toliau taip varys ir ten .. Nezinau , turbut geriausia isvis praleist sita maca
Visi kazkodel pamirsta kad fereras nera nenubreikinamas ir teigia jog pats fereras po karta nubreikins lenka per seta ir to uzteks 2:0 padaryt...as manau kad to gali ir neuztekti😁
Na as pries maca nesiryztu uz nieka deti , bet uz ferrer kofas sudinas ir greiciau janowic rinkciausi , tuo labiau ferrer su tsonga mace - ten ne ferrer pergale o tsonga viska atidavinejo , mace su lodra isvis ferrer apgailetinas buvo, servas ne visada veikia ir labais silpnas buna , pirmam sete lodra belekiek bp turejo , neisivaizduoju kaip ju neisnaudojo, antram sete irgi sugebejo nuleisti game sausai .. tokie dalykai man pasitikejimo ferreriu neprideda ypoac uz toki kofa ir kai jam paciam pabreikinti bus be galo sunku , o nesugeba normaliai savo game imti ..
Pagaliau 😁