Partizan - Inter
- Taip: 59.2%
- Ne: 4.1%
- Nežino: 36.7%
- Balsų: 49
Statymas: Inter (Inter laimes) @-105 7/10 +6.65
UEFA Europos lyga, matchas tarp grupes favoritu ir autsaideriu, italu ir serbu. Na man kazkaip smagu, kad gryzo tikrasis Interas, kuris gali laimet pries bet ka, ir nesitrina Serie A viduryje. Italijoje vos 1 tasku atsilieka nuo Juventuso, kuri beje net 3:1 sudorojo ir Interas zaide tiesiog puikiai, atsilikinedami 0:1 parode charakteri. Labai iskalbingas faktas, kad Milanieciai laimejo VISAS sio sezono isvyku rungtynes, ir zaidzia geriau svetur, negu savoje arenoje. Turi daug puikiu zaideju - Milito, Cassano, Palacio, Sneijder, Coutinho, Cambiasso, Zanetti, Juan, Samuel. Partizanas pirmauja vietineje lygoje, taciau ka jau ten lygint serbu ir italu lygas, bet net ir ten sugebejo namuose pralaimet Borac Cacak klubui. Taigi, manau cia lygiu skirtumas gana nemazas, o su tokia Intero forma turetu pareit pinigelio..
Kaip tai nera tikslo, su rubinu turi po lygiai tasku, tad kodel gi turetu neleist pagrindiniu zaideju?? taigi europos lyga, cia ne kokia taure, kad ziuretu atmestinai.. o visgi su partizanu namie isplese pergale tik pacioje pabaigoje, tad dabar susikaupe bus nuo pat pradziu.
Nezias tas pagrinas man atrodo nera tikslo po juves leisti pagrinda cia kur vistiek jau viskas aisku