Pasirinkite laiko juostą:
buinys
Asteras Tripolis - Aris
12/09 20:15
Įdėta 2012/12/09 13:33 | 0 padėkų | 730 peržiūrų
- Taip: 66.7%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 33.3%
- Balsų: 6
Statymas: Daugiau (total +2) @-118 7/10 7.00
Na uztikau pas tony nebloga statyma, jog siose varzybose bus daugiau nei 2 golai, o esant 2 pinigai grazinami, Tripolio namu varzybose si sezona buvo imusta 3.3.2.3.3.3, Ario isvykos varzybose buvo musama 4.3.2.5.2.1, taigi per abi komandas tik 1 karta nebuvo bent 2 golu, manau verta surizikuot ir paimt sita 😁
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Dekui, ir tau sekmes 😁 rasau kas atrodo logiska 😁
Nu.. nu bet ka darysi 😁 Gerai, sekmes, lauksiu ir toliau neblogu prognoziu is taves 😉
Ne taip abydna butu 😄
Geriau buciau nepamates 😁
Ajna naciort, kaip apmaudu :/ bet ka darysi, svarbu bent nepralaimeta 😁 bet nedaug truko iki pergales ... tik to imusto pendelio...
85\\\\\\\' Hegon (Asteras Tripolis) places the ball on the penalty spot ... and fails to net!
Tu jauti? galejo but 2-1. n.xx.x.
Ne tau vienam taip 😁
Aisku, kai jau dziaugiesi pergale 90min imust gali ir supist viska, o kai reikia, kad imustu ta 90 min, tai ner vilties, cia jau toks desningumas man.
Faktas 😁
Butu labai saunu jog imustu 😄
Nu va apsidraudem, laukimdar vieno, manau islygine neatleis taip lengvai namai ir bandys dar viena kabint 😁
Pfu... 1-1 😁 ir dar kokia 13-15 min zaidimo, mazu ir trecias kris 😁
Na jau butu gerai kad nors dar 1 imustu, jog nepralost 😁 nes 2 jau sunkiai, laiko nedaug ....
Kazko nemusa...
Uz over 6.5 dave 21 kofa 😄
Bet Brugge tai neblogai 1:7 krc 😁 galejo imt 7.5 overi su kokiu 100kofu matyt, aisku tokio nebuvo 😄D
Taiva butent, kad gerai, manykim, kad taip ir bus 😁
Manau geriau kad aris imuse, dabar tripolis labiau i puolima ais ir manau dar pora turetu krist bankiu 😁
Jo viena banke yra, tik ne is tos komandos kurios tikejausi, anyway vistiek ok 😁 Gal sumus dar pora 😁
0-1 24 min 😁
Dar neblogai atrodo Rapid Vienna - Wacker Innsbruck 2.5 overiukas. Viena namie musa po 2-4 golo, sveciau taip pat megejai imust ir sulost rezultatyviai 😁
Bandom 😁 Panasu, kad Tripolis pries tokias komandas namuose vieni patys sumusa 2-3 golus. jei aris dar koki prides bus saunu 😁