Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
buinys

Asteras Tripolis - Aris

12/09 20:15
Įdėta 2012/12/09 13:33 | 0 padėkų | 730 peržiūrų
  • Taip: 66.7%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 33.3%
  • Balsų: 6

Statymas: Daugiau (total +2) @-118 7/10 7.00

Na uztikau pas tony nebloga statyma, jog siose varzybose bus daugiau nei 2 golai, o esant 2 pinigai grazinami, Tripolio namu varzybose si sezona buvo imusta 3.3.2.3.3.3, Ario isvykos varzybose buvo musama 4.3.2.5.2.1, taigi per abi komandas tik 1 karta nebuvo bent 2 golu, manau verta surizikuot ir paimt sita 😁

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (22)

  • Dekui, ir tau sekmes 😁 rasau kas atrodo logiska 😁

  • Nu.. nu bet ka darysi 😁 Gerai, sekmes, lauksiu ir toliau neblogu prognoziu is taves 😉

  • Ne taip abydna butu 😄

  • Geriau buciau nepamates 😁

  • Ajna naciort, kaip apmaudu :/ bet ka darysi, svarbu bent nepralaimeta 😁 bet nedaug truko iki pergales ... tik to imusto pendelio...

  • 85\\\\\\\' Hegon (Asteras Tripolis) places the ball on the penalty spot ... and fails to net!

    Tu jauti? galejo but 2-1. n.xx.x.

  • Ne tau vienam taip 😁

  • Aisku, kai jau dziaugiesi pergale 90min imust gali ir supist viska, o kai reikia, kad imustu ta 90 min, tai ner vilties, cia jau toks desningumas man.

  • Faktas 😁

  • Butu labai saunu jog imustu 😄

  • Nu va apsidraudem, laukimdar vieno, manau islygine neatleis taip lengvai namai ir bandys dar viena kabint 😁

  • Pfu... 1-1 😁 ir dar kokia 13-15 min zaidimo, mazu ir trecias kris 😁

  • Na jau butu gerai kad nors dar 1 imustu, jog nepralost 😁 nes 2 jau sunkiai, laiko nedaug ....

  • Kazko nemusa...

  • Uz over 6.5 dave 21 kofa 😄

  • Bet Brugge tai neblogai 1:7 krc 😁 galejo imt 7.5 overi su kokiu 100kofu matyt, aisku tokio nebuvo 😄D

  • Taiva butent, kad gerai, manykim, kad taip ir bus 😁

  • Manau geriau kad aris imuse, dabar tripolis labiau i puolima ais ir manau dar pora turetu krist bankiu 😁

  • Jo viena banke yra, tik ne is tos komandos kurios tikejausi, anyway vistiek ok 😁 Gal sumus dar pora 😁

  • 0-1 24 min 😁

  • Dar neblogai atrodo Rapid Vienna - Wacker Innsbruck 2.5 overiukas. Viena namie musa po 2-4 golo, sveciau taip pat megejai imust ir sulost rezultatyviai 😁

  • Bandom 😁 Panasu, kad Tripolis pries tokias komandas namuose vieni patys sumusa 2-3 golus. jei aris dar koki prides bus saunu 😁