Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Bendroviu_zudikas

QPR - Fulham

12/15 20:00
Įdėta 2012/12/15 02:43 | 0 padėkų | 926 peržiūros
  • Taip: 44.4%
  • Ne: 7.4%
  • Nežino: 48.1%
  • Balsų: 27

Statymas: Daugiau (2.5 ivarcio) @-105 8/10 +7.60

Anglijos Premier lyga, matchas tarp autsaideriu QPR ir 13 pozicijoje esanciu Fulham. Seimininkai vis dar medzioja pirmaja pergale Premier lygoje si sezonam, taciau niekaip neuzsikabina, si kart yra neblogas sansas, taciau nutariau pasirinkt overi, kuris atrodo patikimiau. Si sezona, QPR savo aiksteje neimuse tik 1 karta, kai zaide su Chelsea, o visur kitur iridena bent po 1 ar daugiau - isties puolimas dirba neblogai, taciau gynyboj skyles neuzkamsomos, taip pat tik karta neprasileista ivarcio pries Chelsea, o buvo prasileista 3 golus 2 kart, o siaip overiai ejo jau 5 kart. Na su tokia sudetimi jau tikrai reikia pradet rodyt solidu zaidima: Mackie, Hoillet, Cisse, Granero, Ji-Sung Park, Wright-Phillips, Bosingwa, Fabio, Nelsen, ir puikiu treneriu pasipilde: Redknapp, su tokia sudetim turetu but maziausiai desimtuke (pagal logika 😁), taciau galbut dar truksta susizaidimo ir kuo toliau, tuo geriau prades zaist. Kas duoda dideli pliusa overiui, kad nezais pagrindinis vartininkas ir vienas geresniu vartininku pirmenybese - J.Cesar, tad rimtas nuostolis. Fulhamas turbut daugiausiai sukurianti ivarciu matche sukurianti komanda, kai zaide isvykose, tik pastarosiose 2 rungtynese nejo overiai(su gynybos specais Stoke ir Chelsea), o kituose matchuose buvo ir 6 ir 5 ir 4 ivarciu ir Premier lygoje visalaik praejo 2.5 ivarcio, tad su malonumu galima ziuret sios ekipos matchus, ir su malonumu statyt overius 😁. Taigi, abieju klubu matchuose pilasi ivarciai stipriai, o kai jos dabar rungsis tarpusavy, galime cia sulaukt ir labai daug ivarciu, bet pamatysim kas gausis, bet pagal logika atrodo geras statymas..

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (5)

  • Va kaip turi QPR zaist 😁

  • Nu vien smugiai i vartus viska pasako: 8 QPR ir nei vieno Fulhamas..

  • Kaip ten viskas vyksta gal kas stebit? apsimoka imt ant livo qpr arba overis?

  • Nu jo, kaip ir sakiau irgi galima parko pergale bandyt, bet kazkaip sitas variantas saugesnis pasirode

  • QPR pergale ir stambiai cia