Le Mans - Monaco
- Taip: 70.6%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 29.4%
- Balsų: 17
Statymas: Monaco (Monaco) @155 7/10 +10.85
Prancuzijos Ligue 2, susitinka 15 pozicijoje stovintys Le Mans su 2 vietoje esanciais Monaco futbolininkais. Turtingojo Monaco klubo tikslas tik 1 - laimet Ligue 2 ir gryzt i auksciausia lyga, kur jiems ir vieta, kolkas sekasi neprastai, tacia visalaik pirmave dabar uzleido lyderio pozicija ir atsilieka 3 taskais, tad tokias komandas kaip Le Mans - reikia pasiimt. Kas idomu, kad Monaco sveciu arenose zaidzia geriau, nei namuose - si sezona rungtyniaudami svetur patyre vos 2 pralaimejimus ir kelis kart suzaide lygiosiom - visa kita pergales, tad isties labai geri rezultatai. Sudetyje daug geru zaideju: Toure, Germain, Bajrami, Ferreira Carrasco, Poulsen, Dirar, Pereira, Raggi, Kagelmacher, Wolf. Atrodytu Le Mans labai gerai zaidzia namuose (per 7 matchus 5 pergales), taciau tos pergales pries visas dugnines komandas: Ajaccio, Laval, Sedan, Clermont, Auxerre, tad tu rezultatu tikrai nereikia per daug sureiksmint, nes kai tik atvaziavo pajegesnes komandos: Guingamp ir Dijon, buvo pralaimeta, o Monaco uz pastarasias dar pajegesnis, tad turi Monaco pasiimt taip reikalingus 3 taskus, butent kiek ir skiria nuo lyderio Nantes.
\" o ne su kiekvienu golu liet emocijas kaip beprociui\"
Kokios emociju ribos cia yra?
Na manau medis cia tik tu esi. Sioj sferoj turi but salto proto, o ne su kiekvienu golu liet emocijas kaip beprociui. Nesakau, kad emociju isvis neturi but, turi, bet savo ribose, o tu jas kiek pastebejau visad perzengi. 😁
Ar sedi kaip medinis, kai buni pastates rimtus pinigus?
O sporte kartais nebuna emociju😟
2-3 neblogai
Laimingi laimingi, po to verkia, cia gi SPORTAS. Jei dar nezinot, pasitraukit kol dar ne per velu. 😁
😄DDDDDD
Be zodziu blt
Nu tik pasidziauk ir iskart per snapa gauni 😐
Opa 2:0, saunu 😁
24\'Goal! Yannick Ferreira-Carrasco gives Monaco a 1 - 0 lead from the penalty spot.
23\'An attacking Monaco player has been brought down in the area ... It\'s a penalty!
😄